۰

شهردار تهران گزارش پلاسکو را ارائه می دهد

تاریخ انتشار
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱
به گزارش عصرتعادل، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از حضور شهردار تهران همزمان با جلسه روز یکشنبه شورای شهر خبر داد و گفت: این جلسه با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود.
 
 
ابوالفضل قناعتی اظهار کرد: با دعوت هیئت رئیسه شورای شهر از شهردار تهران، جلسه روز یکشنبه برای ارائه گزارش اقدامات شهرداری تهران در جریان حادثه پلاسکو در حالی تعیین شد که بر خلاف جلسات این روز، ارائه گزارش قالیباف به صورت علنی و با حضور اصحاب رسانه صورت می گیرد.

قناعتی در خصوص تعیین تکلیف ،یک فوریت کمیته حقیقت یاب در خصوص حادثه پلاسکو گفت: ارائه و تصویب طرح کمیته حقیقت یاب از حادثه پلاسکو تا طی شدن زمان قانونی یک فوریت، فرصت دارد.

این عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران همچنین دیگر دستورجلسه روز یکشنبه شورا را بررسی یک فوریت الحاق یک تبصره به مصوبه تعیین بهای خدمات سازمان بهشت زهرا (س) عنوان کرد و افزود: در صورت ارائه گزارش و طرح پرسش و پاسخ، این موضوع نیز در کنار بررسی رای تعدادی پلاک ثبتی باغ ها مورد رسیدگی قرار می گیرد.

گفتنی است تا پیش از این برخی اعضای شورای شهر در خصوص ارائه گزارش از سوی شهردار تهران به سایر نهادها از جمله مجلس شورای اسلامی معترض شده بودند و این در حالی بود که معاون شهردار تهران اعلام کردکه شورای شهر با وجود اعلام آمادگی از سوی شهردار دعوتی در خصوص ارائه گزارش بعمل نیاورده است و به محض تصمیم گیری شهردار تهران در جلسه شورای شهر حاضر و علاوه بر ارائه گزارش به سوالات نمایندگان در این باره پاسخ داده می شود.
کد مطلب : ۱۱۰۷۳۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
مَن تَرَكَ إنكارَ الْمُنكَرٍ بِقَلبِهِ و يَدِهِ ولِسانِهِ فَهُوَ مَيِّتٌ بَينَ الْأحياءِ؛

كسى كه منكر را با قلب و دست و زبانش انكار نكند، مرده ‏اى است ميان زندگان.