پایگاه خبری-تحلیلی عصر تعادل

 
 
بررسی مشکلات دانش‌آموزان اهل تسنن؛ از محتوای درسی تا نیروی انسانی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۵
 
وزیر آموزش و پرورش گفت: مشکلاتی که دانش آموزان اهل تسنن در کتاب های درسی، روش تدریس و نیرو انسانی دارند در کارگروه اهل تسنن بررسی می‌شود.
به گزارش عصر تعادل،سید محمد بطحایی در گفتگو با خبرنگار، درباره تشکیل کارگروه اهل تسنن گفت: خانواده های دانش آموزان اهل تسنن نگرانی و انتقادهایی را در برخی از مسایل داشتند و به ما انتقال دادند.
وی افزود: یکی از نگرانی ها و انتقادهایی که خانواده دانش آموزان اهل تسنن داشتند این بود که  مشکلاتی در  کتاب های درسی، برنامه های آموزش و پرورش دانش آموزان اهل سنت یا معلمان و نیروی انسانی شاغل در مدارس وجود دارد که آنان نمی دانند این مشکلات را به کجا بگویند و چگونه برطرف کنند.
وی افزود: در همین ارتباط یک کارگروه با شرکت علمای اهل سنت  و کسانی که در آموزش و پرورش اهل سنت دارای تجربه بودند، تشکیل دادیم.
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد:  اولین جلسه این کارگره در همین هفته برگزار می شود.
بطحایی گفت: در این کارگروه مسایل و مشکلات کتاب های درسی، روش های آموزشی و نیروی انسانی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تلاش می کنیم تا این مسایل حل شود.
وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: پیش بینی ما این است که کارگروه اهل تسنن ظرف سه ماه بتواند این مسایل را شناسایی کند و راهکارهای لازم را اتخاذ و به کار گیرد.
کد مطلب: 132639
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: سید محمد بطحایی، عصر تعادل، تعادل
 


 
 
کلام امیر
كُلُّ مَعْدُود مُنْقَض، وَكُلُّ مُتَوَقَّع آت.
امام(عليه السلام) فرمود: هرچيز كه قابل شمردن است سرانجام پايان مى‌گيرد و آنچه مورد انتظار است سرانجام فرا مى‌رسد.