۰

سعيد عصمتي : چرا خانه سینما با تهیه‌کنندگی من مشکل دارد؟

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۸
سعيد عصمتي : چرا خانه سینما با تهیه‌کنندگی من مشکل دارد؟
سعید عصمتی» تهیه‌کننده سینما پیرو مسائلی که برای فیلم «آخرین بار کی سحر رو دیدی؟» که وی جزء تهیه کنندگان آن بود پیش آمده است، در گفتگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا گفت: حتی بعد از تولید «آخرین بار کی سحر رو دیدی؟» و مشکلاتی که برای اکران آن پیش آمد، سه طرح سینمایی دیگر به خانه سینما تحویل دادم تا بعد از تایید آنها، بعنوان تهیه کننده اثر را بسازم.
وی افزود: اما متأسفانه خانه سینما با تهیه‌کنندگی من مخالفت کرد، با اینکه من تاکنون سه فیلم را در مقام تهیه‌کننده ساخته و تولید کرده‌ام و همچنین عضو انجمن تهیه کنندگان مستقل هم هستم. اما ظاهرا برای خانه سینما مهم نبود.
عصمتی مطرح کرد: از آن سه فیلمنامه دو عددشان کمدی بود و یکی‌شان اجتماعی، چون همیشه برایم تولید فیلم با موضوعات مربوط به خانواده و اوضاع روز جامعه مهم‌تر از موضوعات دیگر است، ولی برای دوستان خانه سینما تولید فیلم‌های سوپر مارکتی ، از اولویت بیشتری برخوردار است تا آثاری که مطابق با معیارها و ارزش‌های روز جامعه باشد.
وی گفت:  حتی از زمان ارائه‌ی یکی از طرح‌هایم دوسال است که می‌گذرد اما همچنان خبری نشده است و نمی‌دانم چرا خانه سینما با تهیه‌کنندگی من مخالف است!
 
کد مطلب : ۱۴۱۸۸۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
مَن تَرَكَ إنكارَ الْمُنكَرٍ بِقَلبِهِ و يَدِهِ ولِسانِهِ فَهُوَ مَيِّتٌ بَينَ الْأحياءِ؛

كسى كه منكر را با قلب و دست و زبانش انكار نكند، مرده ‏اى است ميان زندگان.