۰

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تشریح کرد: طرح کاهش آمار زندانیان مهریه به کجا می رسد؟

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹
حسن نوروزی در تشریح دستورکار امروز یکشنبه(۱۳آبان ماه) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: لایحه حبس‌زدایی از عناوین مجرمانه موضوعی بود که در این نشست مطرح شد، همچنین طرح کاهش آمار زندانیان مهریه از دیگر مواردی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.
 نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته چون این موارد همزمان مورد بررسی قرار گرفت به رای گذاشته نشد و قرار شد طرح حبس‌زدایی، مهریه و کاهش تعداد زندانیان آن، در نشست آتی کمیسیون مورد بررسی قرار بگیرد.
این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: روند بررسی لایحه قضازدایی نیز به صورت جداگانه در کمیته‌ای که بدین منظر تشکیل شده، ادامه خواهد یافت، ضمن اینکه در مورد مهریه نیز قرار شد به صورت مجزا در قالب طرح خاصی در مجلس ارائه شود.
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآورشد: رئیس سازمان زندان‌ها، مسئولانی از مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، معاون وزارت دادگستری و معاون قوه قضائیه در این نشست حضور داشتند.
 
کد مطلب : ۱۴۳۹۱۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.