۰

۲۲ دوچرخه‌سوار به اردوی تیم ملی استقامت دعوت شدند

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۹
۲۲ دوچرخه‌سوار به اردوی تیم ملی استقامت دعوت شدند
به گزارش «عصر تعادل» اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت در بخش مردان و زنان از ۱۵ تا ۳۰ آذر به منظور حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ مالزی در محل کمپ تیم‌های ملی برگزار می‌شود.

محمد گنج خانلو از تهران، امیر کلاهدوز، سعید صفرزاده، حمید پورهاشم، بهرام نجفی و جعفر علیزاده از آذبایجان شرقی، امیر حسین جمشیدیا از اصفهان، علی اصغر موسی زاده و مرتضی جعفرزاده از اردبیل، بهنام آرین از یزد، محمد رجبلو از زنجان، مهدی علمایی از البرز و مرتضی رضوانی از مازندران اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی استقامت در بخش مردان است.  

سمیه یزدانی از چهار محال و بختیاری، سولماز کربلایی، پریسا مجنونی، غزاله درخشان و مریم جلالیه از تهران، فروزان عبدالهی از خوزستان، نرگس عبدی از هرمزگان، ساجده سیاحیان از اصفهان و ماندانا دهقان از یزد اسامی زنان دعوت شده به تیم ملی محسوب می‌شود.

محمود پراش به عنوان مربی بزرگسالان، دلارام ذاکرانی به عنوان سرپرست و مربی زنان، رامین مهربانی و محمود حضوری نیز به عنوان سرپرست و مربی مردان و مکانسین ملی‌پوشان را در این اردو همراهی می‌کنند.

مسابقات قهرمانی ۲۰۲۰ آسیا از ۲۹ اسفند ماه در مالزی برگزار می‌شود.

 
 
کد مطلب : ۱۴۵۵۵۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.