۰

میزان تایید صلاحیت داوطلبان حزب کارگزاران در انتخابات

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲
میزان تایید صلاحیت داوطلبان حزب کارگزاران در انتخابات
به گزارش «عصر تعادل»، در حالی که طبق اخبار، صلاحیت برخی از شخصیت‌های اصلاح‌طلب همچون جواد امام دبیرکل مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب، علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، احمد حکیمی پور دبیر کل حزب اراده ملت ایران و آذر منصوری عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران و عماد بهاور رئیس شاخه جوانان سازمان نهضت آزادی از سوی هیئت‌های اجرایی رد شده است، یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی از تائید صلاحیت بسیاری از اعضای این حزب در سراسر کشور خبر می‌دهد.
 علی‌محمد نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی  گفت: حزب کارگزاران سازندگی از اول بر حضور و مشارکت در انتخابات تاکید داشت بنابراین برخی اعضای حزب در سراسر کشور برای این دور از انتخابات نام نویسی کردند.
وی افزود: از اعضای شورای مرکزی حزب فقط آقای نقیب زاده از تهران نامزد شده که صلاحیت وی توسط هیئت‌های اجرایی تائید شده است و صلاحیت بنده هم که از حوزه انتخابیه لنجان نامزد شده ام نیز همینطور. البته طبق اخبار واصله صلاحیت بیش از ۸۰ درصد اعضای حزب در سراسر از سوی هیئت‌های اجرایی تائید شده است.
حزب کارگزاران سازندگی از جمله احزاب اصلاح‌طلب است که در دو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان عضویت و حق رای دارد.
غلامحسین کرباسچی شهردار سابق تهران و از چهره‌های نزدیک به مرحوم اکبر هاشمی رفسنجانی دبیرکلی حزب کارگزاران را بر عهده دارد و محسن هاشمی، فائزه هاشمی، اسحاق جهانگیری، حسین مرعشی، محمد عطریانفر و محمد قوچانی از جمله افراد شناخته شده این حزب محسوب می‌شوند.
حزب کارگزاران سازندگی در سال‌های ۹۲ و ۹۶ در جریان انتخابات ریاست جمهوری از حسن روحانی حمایت کرده است.
کد مطلب : ۱۴۶۴۴۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}