۰

معافیت تاکسی داران تهران از عوارض

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۶
معافیت تاکسی داران تهران از عوارض
به گزارش عصر تعادل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: ۲ ماه از عوارض تاکسیرانان فعال در ۵ موقعیت ویژه شهر تهران بخشیده شد.

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران روز دوشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا وکاهش تردد های برون شهری، عوارض اسفندماه سال ۱۳۹۸ و فروردین ماه سال ۱۳۹۹ برای تاکسیرانان فعال در ترمینال های پایتخت بخشیده شد.

در این اطلاعیه آمده: این بخشودگی به منظور مساعدت با تاکسیرانان راه آهن و ترمینال های غرب، شرق، جنوب و بیهقی در شرایط پیش آمده ناشی از شیوع بیماری کرونا اعمال شده است.

پیش از این نیز «علیرضا قنادان» مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از کاهش ۳۵ تا ۴۰ درصدی تقاضای سفر با تاکسی در پی شیوع کرونا ویروس خبرداده بود.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۱۴ هزار و ۹۹۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، ۸۵۳ نفر بر اثر ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۴ هزار و ۹۹۶ نفر نیز بهبود یافته‌اند.
کد مطلب : ۱۵۰۰۸۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}