۰

حضور در پارک پردیسان ممنوع شد

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۳
حضور در پارک پردیسان ممنوع شد
به گزارش عصر تعادل فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست کشور با تاکید بر رعایت توصیه‌های بهداشتی برای مقابله با کرونا گفت: از صبح امروز هر گونه تجمع انسانی و تردد در بوستان طبیعت پردیسان تهران تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ جمشید محبت خانی اظهار داشت: در روزهای اخیر شاهد حضور قابل توجه و غیرمنطقی خانواده ها و شهروندان در بوستان طبیعت پردیسان بودیم که این حضور، سلامت عمومی جامعه را با خطر آلودگی به کرونا ویروس روبه رو می کند.

وی با مقایسه آمار جمعیتی این پارک در فروردین ماه سال جاری و ۹۸ ادامه داد: در حال حاضر جمعیت پیاده و خودرویی حاضر در بوستان طبیعت پردیسان با افزایش ۱۰ برابری مواجه شده است.

محبت خانی تاکید کرد: افزایش جمعیت و نزدیکی شهروندان در بوستان ها که با هدف ورزش، پیاده روی، دوچرخه سواری، گذران اوقات فراغت و کمک به ارتقاء سلامت جسم و روح انجام می شود، سلامتی آن‌ها را در معرض تهدید قرار داده است.

به منظور حفظ سلامت جامعه (با هماهنگی های به عمل آمده) مقرر است از صبح امروز پارکینگ های بوستان طبیعت پردیسان مسدود و برخی بوفه ها که اقدام به ارائه خدمات می کردند تعطیل شود. نیروهای پلیس، محیط بان‌ها و سایر نیروهای مسلح با به خطر انداختن سلامت خود شبانه روز تلاش می کنند سلامت عمومی جامعه حفظ و سطح آلودگی کاهش یابد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور افزود: شهروندان هم ضمن همکاری با پلیس توصیه های بهداشتی و پزشکی را که از منابع رسمی و رسانه ملی اطلاع رسانی می شود، جدی بگیرند؛ با عایت این توصیه ها و تدابیر اعلامی، سلامتی خود و دیگران را به خطر نیاندازند و از حضور در پارک ها و بوستان ها بنا به هر دلیل خودداری کنند.

 
 
مرجع : ایرنا
کد مطلب : ۱۵۰۴۷۳
برچسب ها :
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}