۰

گاز گرفتگی 34 آپارتمان در تهران

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۲
گاز گرفتگی 34 آپارتمان در تهران
به گزارش عصر تعادل، یک مجتمع مسکونی در شمال تهران دچار گازگرفتگی شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ، جلال ملکی گفت : در ساعت 8:12صبح امروز در یک مجتمع مسکونی واقع در منطقه لویزان یک مورد گازگرفتگی به سامانه 125 آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و بلافاصله ایستگاه شماره 36 به محل اعزام شد. محل حادثه در یک مجتمع مسکونی 5 طبقه 34 واحدی بود. تقریبا در همه طبقات علائم گاز مونوکسید کربن وجود داشت و ادعای ساکنان مبنی بر نشانه های گازگرفتگی از سوی کارشناسان آتش نشانی تایید شد.

در اولین اقدام موتورخانه که در طبقه منفی یک واقع شده بود خاموش و تمام درها و پنجره ها باز شد. برخی از افراد این ساختمان حال وخیمی داشتند و حتی بی حال روی زمین افتاده بودند. همه افراد این ساختمان از مجتمع تخلیه شدند و 15 نفر از آنها که حال وخیم تری داشتند به حیاط ساختمان رسانده شدندو بررسی کارشناسان در علت این اتفاق نشان از آن داشت که جدا شدن دودکش از قسمت موتورخانه موجب انتشار گاز مونوکسیدکربن به تمام بخش های ساختمان شد. تا این لحظه فوتی در این حادثه نداشتیم.

توصیه آتش نشانی به همه افراد این است که در این ایام که با گرم تر شدن هوا سیستم گرمایشی را خاموش می کنند حتما از سلامت موتورخانه و اجزای آن مطمئن شوند. به خصوص در موتورخانه حتما باید تهویه هوا وجود داشته باشدو دودکش و وضعیت آن ازسوی کارشناسان هرازگاهی کنترل شود.
نجات 34 خانواده تهرانی از مرگ خاموش در یک مجتمع مسکونی + عکسحادثه گازگرفتگی در محله لویزانحادثه گازگرفتگی در محله لویزانحادثه گازگرفتگی در محله لویزانحادثه گازگرفتگی در محله لویزانحادثه گازگرفتگی در محله لویزان
مرجع : رکنا
کد مطلب : ۱۵۱۰۶۶
برچسب ها :
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}