۰

درخواستی برای زندانیان مبتلا به کرونا

تاریخ انتشار
دوشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۴
درخواستی برای زندانیان مبتلا به کرونا
به گزارش عصر تعادل دکتر زالی خواستار مساعدت در روند پیگیری امور قضایی افرادی شد که به علت ابتلا به کرونا امکان حضور در مراجع قضایی در زمان‌های تعیین شده را نداشته‌اند.

 فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران خواستار مساعدت در روند پیگیری امور قضایی افرادی شد که به علت ابتلا به کرونا امکان حضور در مراجع قضایی در زمان‌های تعیین شده را نداشته‌اند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر علیرضا زالی در نامه‌ای خطاب به رییس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب تهران خواستار مساعدت در روند پیگیری امور قضایی افرادی شد که به علت ابتلا به کرونا امکان حضور در مراجع قضایی در زمان‌های تعیین شده را نداشته‌اند.

در بخشی از این نامه آمده است: «با عنایت به اینکه تعدادی از افرادی که به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند، جهت طی مدت بستری و همچنین لزوم گذراندن دوران نقاهت به صورت قرنطینه، امکان پیگیری و حضور در مراجع قضایی در زمان‌های مقرر و تعیین شده را نداشته‌اند، لذا استدعا دارد دستور فرمایید با اخذ مدارک مربوط به بستری بودن این افراد در بیمارستان و گواهی پزشک معالج مبنی بر لزوم طی دوره نقاهت، مساعدت لازم در روند پیگیری امور قضایی آنان به عمل آید.»
 
مرجع : ایسنا
کد مطلب : ۱۵۱۱۵۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}