پایگاه خبری-تحلیلی عصر تعادل

 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
 

مشاور وزیر اطلاع‌رسانی سوریه تاکید کرد آنچه سبب نگرانی رژیم صهیونیستی شده، این است که دولت سوریه مقتدر باقی مانده است و زوال گروه تروریستی داعش هم ضربه‌ای به طرح صهیونیستی در منطقه قلمداد می‌شود.

 

وقتي سينماگران مطرح پس از چند دهه تازه به اول راه مي‌رسند

 

سخنان تازه فريدون جيراني درباره اينكه مردم اساساً به سينما مي‌روند تا سرگرم شوند و سرگرمي وجه اصلي سينماست و تعريض تلويحي او به وضعيت حال سينماي ايران را 30 سال پيش شهيد آويني مطرح كرده بود.

 
 

حسن کیان در روزنامه آسمانی آبی نوشت: زمانی‌که هر کسی سرجای خودش قرار بگیرد جهان عالی می‌شود، اما چطور می‌شود آدم‌ها سرجای خودشان قرار بگیرند؟ یک راه بیشتر وجود ندارد و این‌که استعداد آدم‌ها کشف شود. کشف استعداد ارزشمند است.

 
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۳
 

احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: جریانات خنک شمالی و موج بارشی که در روزهای گذشته در کشورمان فعال بود امشب نیز بخشهایی از استانهای گیلان، مازندران و سواحل دریای خزر را به صورت پراکنده و خفیف در بر می‌گیرد.

 

در شورای اداری استان سیستان و بلوچستان مطرح شد

 

رئیس‌جمهور گفت: رزمندگان و ملت ایران نقش بسیار مهمی در مبارزه با تروریسم در منطقه داشتند.

 

فرماندار گناباد تاکید کرد؛

 

فرماندار گناباد گفت: تمامی دستگاه ها بر اساس قانون موظف به همکاری و کمک به معلولین در جهت بسترسازی برای رفع مشکلات آنها هستند.

 
 

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اردبیل از تصویب پنج میلیارد و ۹۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی صنایع دستی در این استان خبر داد.

 
 

رییس اداره منابع آب حوزه مرکزی شرکت آب منطقه‌ای یزد دستگاه‌های آب شیرین‌کن را مصداق بارزی از استفاده نادرست از تکنولوژی و آن را یک پدیده شوم در راستای نابودی آب‌های زیرزمینی خواند.

 
 

رئیس جمهوری پیشین یمن که علیه همپیمانان سابق خود کودتا کرده است، گفت: جایگاه طبیعی یمن در میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس است.

 
 

فرمانده سپاه «شهدا»ی آذربایجان‌غربی از جمع‌آوری ۶۵۰ هزار سند از ۱۲ هزار شهید آذربایجان‌غربی خبر داد.

 
 

دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی با اخلاگران نظم اجتماعی تعارف ندارند.

 
 

جلسه هیات نظارت صندوق تامین خسارت‌های بدنی این بار هم به میزبانی ستاد دیه برگزار و در آن خبر آزادی 8800 راننده زندانی، از زمان تصویب قانون بیمه اجباری شخص ثالث مطرح شد.

 
 

مدیرعامل شرکت مترو، احداث خطوط جدید قطار شهری را نیازمند نگاه حمایتی دولت دانست.

 
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴
 

شهردار منطقه 7 از اجرای طرح شناسایی ساختمان های پرخطر با هدف مدیریت بحران این ساختمان‌ها خبر داد.

 
 

طبق گزارش های منتشر شده، گوگل قصد دارد بار دیگر با شرکت نست برای طراحی و تولید گجت‌های هوشمند خانگی همکاری کند.

 
 

در حالی که بعد از حوادثی که در معادن زغال‌سنگ از جمله معدن زغال‌سنگ یورت رخ داد، وزیر صنعت، معدن و تجارت از صندوق بیمه سرمایه‌گذاری‌ فعالیت‌های معدنی خواست تا در تسهیلات‌دهی به معادن، معادن زغال‌سنگ را در اولویت قرار دهد. اما مدیرعامل این صندوق معتقد است که عملا اولویت‌بندی معادن برای دریافت تسهیلات ...

 
 

یک معلم جانشین برای انجام تحقیقات تروریستی علیه یک پسربچه شش ساله مسلمان دارای سندروم داون با پلیس تماس گرفت.

 
برای کارهای تبلیغی، از هیچ استعدادی نباید چشم پوشید/ ای‌بسا کاری که یک ترانه می‌کند، کتاب نکند
 

پایگاه اطلاع رسانی khamenei.ir بیانات رهبری پس از بازدید از نمایشگاه محصولات تبلیغی مرتبط با دو نامه به جوانان غربی را منتشر کرد.

 
 

قائم مقام مدیرعامل خانه عمران گفت: ایران یک درصد جمعیت دنیا را دارد اما ۲۰ درصد تلفات زلزله طی ۵۰ سال اخیر مربوط به ایران بوده است.

 
 

مدیرکل حوزه ریاست شورای راهبردی روابط خارجی گفت: مذهب عاملی متغیر در استراتژی ژئوپلیتیکی ایران است و کشوری می‌تواند قدرت منطقه‌ای خود را حفظ و تداوم بخشد که از همه عوامل ثابت و به ویژه عوامل متغیر ژئوپلیتیکی خود بهره مند شود.

 
کلام امام علی