پایگاه خبری-تحلیلی عصر تعادل

 
 
بهبود وضعیت راه‌ها از الویت‌های اصلی ساوه و زرندیه است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵
 
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس، گفت: یکی از الویت‌های اصلی ما بهبود وضعیت راه و جاده‌های دو شهرستان است که با توجه به جلسات برگزار شده با وزیر راه و مدیران کل به طور جد پیگیر این موضوع هستم.
به گزارش عصر تعادل، محمدرضا منصوری نماینده مردم شهرستان‌های ساوه و زرندیه در جمع مردم شهر خشکرود شهرستان زرندیه با اشاره به عملکرد سه ماهه خود، گفت: به عنوان خادم مردم برای بهبود وضعیت شهرستان های ساوه و زرندیه تلاش خواهم کرد.
 
منصوری اظهار کرد: مهمترین موضوعی که باید پیگیری می شد بودجه دو شهرستان بود که در چند سال گذشته در جایگاه واقعی خود نبودیم اما امسال توانستیم حق خود را بگیریم.
 
وی افزود:یکی از وظایف نمایندگان مجلس این است که حق موکلین خود را بگیرد و ما توانستیم در بحث بودجه از جایگاه هفتم و هشتم سال‌های قبل به رتبه اول برسیم.
 
منصوری تصریح کرد: یکی از الویت‌های اصلی ما بهبود وضعیت راه و جاده‌های دو شهرستان است که با توجه به جلسات برگزار شده با وزیر راه و مدیران کل به طور جد پیگیر این موضوع هستم.
 
وی ابراز کرد: با توجه به شرایط بد برخی از جادها، به زودی در بحث راه، شاهد انقلابی در دو شهرستان خواهیم بود.
 
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: قیمت تمام شده آسفالت بسیار گران است و برای انجام تعمیرات در راه های شهرستان نیازمند بودجه‌های ملی و به شدت در پی جذب آن هستیم.
 
منصوری افزود: جادهای مواصلاتی بخش خرقان، جاده خشکرود به مامونیه، جاده بوئین زهرا به ساوه از مواردی است که هم اکنون در حال اجرای عملیات آسفالت، روکش و تعریض است.
 
وی خاطرنشان کرد: قبل از انتخابات هیچ قولی به مردم ندادم جز اینکه تلاش شبانه روزی خود را برای احقاق حق آنها انجام دهم و روی قول خود هستم.
کد مطلب: 80703
Share/Save/Bookmark
 


 
 
کلام امیر
إِذَا تَمَّ الْعَقْلُ نَقَصَ الْكَلاَمُ. 
امام(عليه السلام) فرمود: هنگامى كه عقل كامل گردد سخن كم مى شود.