۰

برگزیت شکست می خورد؟!

تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲
می در نسخه روز یکشنبه روزنامه انگلیسی میل نوشت: «پیام این آخرهفته من به کشور ساده است: باید تمرکز خود را بر هدف مطلوب بگذاریم زیرا در غیر این صورت، ممکن است در نهایت برگزیت اصلا محقق نشود.»هفته گذشته دو تن از وزیران ارشد انگلستان در اعتراض به برنامه می برای تجارت با اتحادیه اروپا پس از خروج انگلستان از این اتحادیه در ماه مارس (اسفند-فروردین)، از مقام خود استعفا دادند. ترامپ نیز در مصاحبه با یک روزنامه از طرح می انتقاد کرد؛ چیزی که بعدا در دیدار روز جمعه خود با نخست وزیر بریتانیا، منکرش شد.
به گزارش ایرنا، نخست‌وزیر انگلیس جمعه گذشته پس از قانونی شدن لایحه خروج از اتحادیه اروپا در نشستی با اعضای کابینه خود، برنامه دولت را برای خروج از اتحادیه اروپا تشریح کرد.
او پس از پایان این جلسه که 12 ساعت به طول انجامید اعلام کرد که به توافقی جمعی بر مبنای رابطه آتی لندن در دوران پسابرگزیت با اتحادیه اروپا دست‌یافته است.
بر اساس این طرح پیشنهادی، انگلیس همچنان به‌طور مؤثری با قواعد اتحادیه اروپا پیوستگی خواهد داشت و راه‌حل‌هایی را برای دوره پسابرگزیت پیشنهاد کرده است که این کشور همچنان از مزایای اقتصادی اتحادیه اروپا بهره‌مند شود.
 
کد مطلب : ۱۴۰۷۸۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.