۰

معاون پارلماني رييس جمهور عنوان كرد: نمایندگان محترم با درک شرایط کشور به دولت کمک خواهند کرد که مشکلی درست نشود

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷
معاون پارلماني رييس جمهور عنوان كرد: نمایندگان محترم با درک شرایط کشور به دولت کمک خواهند کرد که مشکلی درست نشود
حسینعلی امیری به خبرآنلاین گفت: سئوال، استیضاح و تحقیق و تفحص حق نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، بارها اعلام شد و رئیس جمهور تأکید کرد که دولت حقوق قانونی مجلس و نمایندگان را به رسمیت می شناسد و مراعات کند اما مهم این است که این حق در چه شرایطی، چگونه و چه زمانی استفاده شود.
وی افزود: استیضاح آقای بطحایی وزیر آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد، آقای وزیر نیز آمادگی خود را برای حضور در مجلس بیان کرد اما نمایندگان محترم دیدند در آستانه شروع سال تحصیلی وقت مناسبی برای استیضاح نیست و باید معلمان ساماندهی شوند بنابراین خود نمایندگان امضاکننده طرح استیضاح با درک شرایط زمانی از استیضاح منصرف شدند.
حسینعلی امیری
معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره پیگیری استیضاح های وزرای صمت، راه و شهرسازی، نفت و کشور در مجلس یادآور شد: مطمئن هستم نمایندگان محترم با درک شرایط کشور و وضعیتی که وزرا به ویژه وزرای اقتصادی با آن مواجه هستند به دولت و کشور کمک خواهند کرد که مشکلی درست نشود.
این عضو کابینه دولت تدبیر و امید درباره صحت این تحلیل که نمایندگان مخالف دولت و همسو با جبهه پایداری با استیضاح های پی در پی وزرا می خواهند دولت از نصاب بیفتد، بیان کرد: تا الان چنین حسی نکردم، اینها را هم حمل بر حسن نیت می کنیم. انشاءالله این طور نیست.
 
کد مطلب : ۱۴۲۵۶۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
مَن تَرَكَ إنكارَ الْمُنكَرٍ بِقَلبِهِ و يَدِهِ ولِسانِهِ فَهُوَ مَيِّتٌ بَينَ الْأحياءِ؛

كسى كه منكر را با قلب و دست و زبانش انكار نكند، مرده ‏اى است ميان زندگان.