۱

هاآرتص: ملاقات روحانی و ترامپ کابوس تل‌آویو است

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۹
هاآرتص: ملاقات روحانی و ترامپ کابوس تل‌آویو است
به گزارش «عصر تعادل» یک رسانه صهیونیستی ادعا کرد هر نوع ملاقاتی بین حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران و دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا صورت گیرد به مثابه یک کابوس برای مراکز تصمیم‌گیری تل‌آویو خواهد بود.

منابع عالیرتبه رژیم صهیونیستی به روزنامه عبری‌زبان هاآرتص گفتند: ملاقات رؤسای جمهوری آمریکا و ایران به تلاش‌های مستمر اسرائیل برای منزوی کردن جمهوری اسلامی ایران و تشدید تحریم‌ها علیه این کشور ضربه مهلکی خواهد زد.

به اعتقاد این مسئولان، سیاست‌های آمریکا در منطقه خاورمیانه در دوره ترامپ همچنان دستخوش بی‌ثباتی است، به طوری که نمی‌توان سمت و سوی آن را پیش‌بینی کرد.

به گفته این سیاستمداران تهدیدهای انجام جنگ و توییت‌های توافق بین واشینگتن و تهران که صرفاً طی چهار روز انجام گرفته به چالشی بزرگ برای کشورهای منطقه برای فهم این سیاست تبدیل شده است، در حالی که اگر این فرایند به یک ملاقات بین 2 طرف منجر شود، کابوس مراکز تصمیم‌گیری در تل‌آویو و در رأس آنها بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر دولت انتقالی که رهبری جنگ نرم علیه ایران را بر عهده گرفته به حقیقت می‌پیوندد.
کد مطلب : ۱۴۶۰۱۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.