۰

اتوبوس‌های سیار برای بی‌خانمانان

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۳
اتوبوس‌های سیار برای بی‌خانمانان
به گزارش عصر تعادل سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه اتوبوس‌های سیار برای کمک به افراد بی‌خانمان با توجه به برودت هوا در 4 نقطه تهران به گردش درآمده‌اند، گفت: 19 گرمخانه آمادگی پذیرش 4000 نفر را دارد.

سید مالک حسینی سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، در مورد تمهیدات این سازمان برای افراد بی‌خانمان با توجه به برودت هوا اظهار داشت: اتوبوس‌های سیار جهت کمک به افراد بی‌خانمان در 4 منطقه آزادی، تجریش، شوش و کل منطقه 10 به گردش درآمدند تا اقدامات لازم را جهت حمایت از این افراد انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه 19 گرمخانه پایتخت با ظرفیت بیش از 4000 نفر در حال حاضر آماده پذیرش افراد بی‌خانمان است، گفت: همه گرمخانه‌ها به صورت 24 ساعته فعال است و سه وعده غذایی نیز میان پذیرش‌شدگان توزیع می‌شود.

سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران اظهار داشت: واحدهای گشت 24 ساعته نیز در حال حاضر در سطح شهر فعال شده‌اند و شهروندان نیز در صورت مشاهده افراد بی‌خانمان می‌توانند با شماره 137 یا 55522322 تماس بگیرند تا اقدامات لازم برای این افراد صورت پذیرد.

مالک حسینی خاطرنشان کرد: افراد بی‌خانمانی که از طریق اتوبوس‌های سیار به آنها کمک‌رسانی می‌شود در صورت تمایل می‌توانند به گرمخانه‌های پایتخت منتقل شوند.

وی گفت: از ابتدای پاییز تاکنون خوشبختانه فوت هیچ بی‌خانمانی را به دلیل سردی و برودت هوا نداشته‌ایم و از تمام ظرفیت‌ها جهت کمک‌رسانی به این افراد بی‌خانمان و کارتن‌خواب استفاده خواهیم کرد.
مرجع : فارس
کد مطلب : ۱۴۷۱۱۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}