۰

منبعی آگاه از AFC: اعتراض بی‌فایده است و حکم تغییر نمی‌کند

تاریخ انتشار
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۵
منبعی آگاه از AFC: اعتراض بی‌فایده است و حکم تغییر نمی‌کند
به گزارش عصر تعادل منابع آگاه از کنفدراسیون فوتبال آسیا به یک نشریه اماراتی خبر دادند که تغییری در حکم AFC مبنی بر برگزاری بازی های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا در خارج از این کشور ایجاد نمی شود.

دبیرخانه کل کنفدراسیون فوتبال آسیا به کمیته اجرایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا توصیه کرد که بازی های نمایندگان ایران در آسیا در خارج از این کشور برگزار شود.

منابع آگاه از AFC خبر دادند: هیچگونه تصمیم رسمی از سوی باشگاه های ایران برای کناره گیری از این مسابقات به AFC تا الان ارسال نشده است. باشگاه های ایران می توانند به این رای اعتراض کنند ولی هیچ تغییری در برگزاری بازی های آنها در زمین بی طرف اتفاق نخواهد افتاد.

به گزارش فارس، روز گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون ایران اعلام کرد که بازی های نمایندگان این کشور به خاطر مسائل سیاسی باید در زمین بی طرف برگزار شود. البته حکم نهایی را باید کمیته اجرایی صادر کند که هنوز این حکم اعلام نشده است.

از سوی دیگر امروز بعد از جلسه تصمیم گیری نحو شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، تمام نمایندگان ایران اعلام کردند که مقابل رای ظالمانه AFC تسلیم نمی شوند و در صورت حکم به بازی در خارج از ایران، از این مسابقات انصراف می دهند.
مرجع : فارس
کد مطلب : ۱۴۷۴۸۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}