۰

جاده های غربی همچنان اسیر بارش مداوم برف

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹
جاده های غربی همچنان اسیر بارش مداوم برف
به گزارش عصر تعادل پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با اعلام آخرین وضعیت جوی و ترافیکی از بارش برف و کولاک در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، اردبیل و زنجان خبر داد.

براساس اعلام روز پنجشنبه پلیس راهور ناجا هم اکنون بارش برف در استان های آذربایجان شرقی(اکثر محورها)، آذربایجان غربی(محور پیرانشهر به تمرچین) و کردستان(محور سنندج به مریوان) گزارش شده است.

پلیس راهور ناجا اعلام داشت همچنین براساس اطلاعات دریافتی تردد در استان های آذربایجان شرقی(محورهای مراغه به هشترود و  تبریز به زنجان)، استان گیلان(محورهای اسالم به خلخال و سیاهکل به دیلمان) و استان زنجان(محورهای زنجان به دندی، زنجان به طارم و تهم به چورزق) فقط با با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

بنا به اطلاع پلیس راهور نیروی انتظامی هم اکنون کولاک در استان های اردبیل و آذربایجان شرقی(اکثر محورها)، آذربایجان غربی(محور مهاباد به بوکان)، زنجان(محورهای زنجان به دندی، زنجان به طارم و تهم به چورزق) گزارش شده است.

گزارش مرکز مزبور از آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌های کشور حاکی ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج به قزوین (محدوده پل فردیس تا ترمینال شهید کلانتری) است.

براساس اعلام پلیس راهور، سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن های ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) و ۱۲۰ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است؛ همچنین در پایگاه اطلاع رسانی www.rahvar۱۲۰.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.
مرجع : ایرنا
کد مطلب : ۱۴۸۶۳۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}