۱

توهین مجری جم به مردم ایران!

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۵
پسر بی سواد يك روستايی بی سواد، مردی كه تنها مقدار ناچيزی با توحش فاصله داشت، سال ها پس از مرگش مرثیه خوان پیدا کرده و البته صد عجب که خود فروختگان هر یک برای خاکساری تلاش بیشتری دارند.

 چندی است که شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، با پخش مستند، کلیپ و یا محصولات رسانه ای دیگر مشغول تطهیر رضاخان قلدر هستند؛ تا با نگاهی انگليسی به توصيفی جدید از ديکتاتورترين پادشاه تاريخ کشورمان بپردازند.

جالب آنکه برخی از افرادی که در این موضوع تلاش دارند، از کنار آن ارتزاق نیز می کنند اما عده ای خود فروخته ندانسته و تنها با واگویه صحبت های تکراری دیگران، سعی می کنند خود را روشنفکر نشان دهند.

توهین بی شرمانه مجری شبکه مبتذل جم به مردم ایران!

به نظر می رسد یکی از این افراد مجری آتئیست شبکه مبتذل جم باشد.

محمدرضا سیگارودی یکی از اولین کسانی که از انجمن گويندگان و سرپرستان گفتار فيلم ایران جدا شد و برای دوبله به شبکه جم مبتذل جم پیوست.

در آستانه سالگرد رحلت امام خمینی (ره)، تصویری از حضورش در کنار مجسمه رضاشاه در میدان تقسیم استانبول ترکیه منتشر کرده تا تجدید میثاق با اربابش را به نمایش بگذارد.

وی در توضیح این عکس نوشته: «میدان تقسیم استانبول - یادواره دومرد بزگ؛ آتاتورک و رضاشاه. یکی درگیر مردمی نیمه نفهم و دزد و دیگری گرفتار مشتی پفیوز زبان نفهم.»

توهین بی شرمانه مجری شبکه مبتذل جم به مردم ایران!

هرچند حمایت بی چون و چرا از پادشاهی یکی از سیاه ترین برگه های تاریخ ایران، این روز ها در شبکه های معاند به نوعی گرفتن ژست روشنفکری برایشان محسوب می شود، اما این سبک توهین و سخنان سخیف نسبت دادن به مردم ایران و عداوت داشتن مشخص نیست از چه رو است؟! آنهم از افرادی که ادعا می کنند برای مردم ایران فعالیت های رسانه ای خود را دنبال می کنند!!

جالب آنکه سیگارودی پیش از این نیز در حمایت از شاهین نجفی، رپ خوان مرتد، چند پست علیه خدا و  دین داران منتشر کرده بود.

مرجع : بولتن نیوز
کد مطلب : ۴۴۶۹۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
مَن تَرَكَ إنكارَ الْمُنكَرٍ بِقَلبِهِ و يَدِهِ ولِسانِهِ فَهُوَ مَيِّتٌ بَينَ الْأحياءِ؛

كسى كه منكر را با قلب و دست و زبانش انكار نكند، مرده ‏اى است ميان زندگان.