۰

پرسپولیس کار را به هواداران سپرد

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹
اول؛ جدا از جلو آمدن دروازه‌بان حریف، بازیکنان الجزیره هم قبل از زدن ضربه وارد محوطه جریمه شده بودند و تکرار پنالتی درست بود اما همین تکرار درست را هم مدیون شجاعت داور ژاپنی هستیم. این همه شجاعت و جسارت برای‌مان تازگی داشت.
دوم؛ دو گل زده در خانه حریف قطعاً به پرسپولیس در بازی برگشت مقابل الجزیره کمک می‌کند و با وجود نتیجه‌ای که در بازی رفت رقم خورد، پرسپولیس به لطف هواداران انبوه و عاشق خود که دوشنبه آینده آزادی را برای تیم برانکو بهشت و برای الجزیره جهنم می‌کنند، در قیاس با حریف اماراتی شانس بیشتری برای صعود دارد اما پرسپولیس می‌توانست دیشب در همان ابوظبی پرونده الجزیره را ببندد، البته اگر برانکو از داشته‌هایش درست بهره می‌برد. پرسپولیس صعود را به هواداران سپرد؛ هوادارانی که دوشنبه آینده با حمایت خود از سرخپوشان، باخت بازی رفت را جبران می‌کنند.
سوم؛ مسلمان چرا نباید بازی کند؟ اگر تخلف انضباطی داشته چرا هنوز عضو تیم است؟ اگر کار بدی کرده که از نگاه یک مربی قابل بخشش نیست چرا اصلاً باید همراه پرسپولیس به سفر برود و روی نیمکت بنشیند؟ اما اگر مسئله آن‌قدر حاد نبوده که از تیم کنار گذاشته شود، چرا پرسپولیس باید از وجود چنین بازیکنی محروم شود؟ دیشب همه جای خالی یک طراح توپ‌نگه‌دار که بلد باشد منطقه بازی را عوض کند، بازی را از سرعت بیندازد و درهای عمق دفاع حریف را باز کند را احساس کردند. پرسپولیس بازیکنی با این ویژگی داشت اما از داشته‌اش استفاده نکرد. چرا پرسپولیس از مسلمان استخوان لای زخم می‌سازد؟!
کد مطلب : ۱۳۸۳۹۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
مَن تَرَكَ إنكارَ الْمُنكَرٍ بِقَلبِهِ و يَدِهِ ولِسانِهِ فَهُوَ مَيِّتٌ بَينَ الْأحياءِ؛

كسى كه منكر را با قلب و دست و زبانش انكار نكند، مرده ‏اى است ميان زندگان.