۰

پیشنهادهای میلیاردی به بازیکنان استقلال و پرسپولیس

تاریخ انتشار
شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۳
مرتضی رضائی:فحاشی به امید ابراهیمی مقابل باشگاه استقلال؛آن هم به دلیل اینکه او با استقلال تمدید نکرد و راهی الاهلی شد."بی غیرت"واژه غریبی است برای این بازیکن که تا همین دیروز فرمانده بود.این احتمال وجود دارد که همین بلا سر وحید امیری و بیرانوند هم بیاید.بازیکنانی که چند پیشنهاد خوب اروپایی دارند و اصلا بعید نیست که از پرسپولیس جدا شوند.
چند دقیقه،فقط چند دقیقه خودتان را فارغ از هر شغل و پست و مقامی که دارید جای ابراهیمی،امیری و بیرانوند بگذارید.به خصوص امیری و ابراهیمی که سن شان کمی بالاست و شاید این آخرین پیشنهادهایی باشد که از تیم های خارجی به دست شان می رسد.می گویند وحید امیری نزدیک به 2 میلیون یورو پیشنهاد دارد و امید هم با رقمی نزدیک راهی الاهلی خواهد شد. سرانگشتی حساب کنید؛رقم هر چه قدر شد چند برابر پولی است که باشگاه های پرسپولیس و استقلال به آنها می دهند؟این دلارها و یوروها زندگی آنها و نسل بعدی شان را تامین نمی کند؟خودتان را جای امیری و ابراهیمی بگذارید؟اگر همین حالا در هر صنفی که کار می کنید پیشنهادی از یک جای بهتر با حقوق 10-15 برابری داشته باشید ترک کار نمی کنید؟البته هستند کسانی که شاید تصمیمات اینچنینی نگیرند اما تعارف که نداریم بدون شک خیلی از ما اگر جای این بازیکنان بودیم رفتن را ترجیح می دادیم.آنها بی غیرت نیستند؛آنها در این شرایط بد اقتصادی و در آخرین سال های عمر فوتبالی شان بهترین تصمیم را می گیرند.عشق به پرسپولیس،استقلال،هواداران و لیگ برتر جای خود اما فقط برای یک لحظه جای آنها باشیم و جای آنها تصمیم بگیریم.
 
کد مطلب : ۱۴۰۷۳۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.