۰

برانکو: در تمرين تيمم شركت نمي كنم

تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۳
برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز عصر پرسپولیس گفت: قبل از هر چیز به تیم ملی کشورم (کرواسی) بابت صعود به فینال تبریک می‌گویم و به عنوان یک هوادار امیدوارم قهرمان شویم.
وی با اشاره به اردوی اخیر پرسپولیس گفت: اردوی خیلی خوب و با برنامه‌ای در کرواسی داشتیم و همه چیز طبق آن چیزی که می‌خواستیم، پیش رفت. در حال حاضر هم فاز سوم تمرینات‌مان باقی مانده که در تهران ادامه پیدا خواهد کرد.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا در اردوی کرواسی تیمش به صد درصد آمادگی رسیده است یا نه؟ خاطرنشان کرد: تا حدی بازیکنان به شرایط آرمانی رسیده‌اند و ما هنوز دو هفته دیگر برای رسیدن به شرایط ایده‌آل وقت داریم.
برانکو در مورد آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند و وحید امیری در پرسپولیس نیز عنوان کرد: وحید امیری قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده است و باشگاه به دنبال تمدید قرارداد اوست اما بیرانوند با باشگاه قرارداد دارد و من نمی‌دانم چرا به تمرین نیامده است.
وی در واکنش به این سوال که گفته می‌شود بیرانوند به خاطر پیشنهادات خوبی که از کشورهای خارجی به دستش رسیده به دنبال ترک پرسپولیس است، خاطرنشان کرد: من هم 4 پیشنهاد خیلی خوب دارم. آیا الان نباید به تمرین می‌آمدم؟ من مخالف جدایی بیرانوند هستم چرا که به او نیاز داریم اما باید دید نظر باشگاه چیست.
سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت نامشخص سوپرجام یادآور شد: یعنی چه وضعیت نامشخص است؟ در این مورد ما یا باشگاه استقلال تصمیم گیرنده نیستیم، بلکه فدراسیون باید مشخص کند سوپرجام برگزار می‌شود یا نه؟ یک کلام جواب بدهند آری یا خیر.
برانکو در ادامه راجع به اینکه دلیل عدم حضورش در برنامه 2018 برای دیدن فینال جام‌ جهانی چه بوده است؟ عنوان کرد: من الان در تمرین پرسپولیس هستم و این یعنی تمرین تیمم مهمتر از حضور در برنامه تلویزیونی و تفسیر بازی کرواسی است. اگر می‌خواستم بازی را تفسیر کنم الان در روسیه بودم. من یک هوادار تیم ملی کرواسی هستم و حضور در تمرین تیمم مهمتر از شرکت در برنامه تلویزیونی بود.
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا مشکلی با برنامه‌ آماده‌سازی تیم ملی قبل از جام ملت‌ها ندارد یا نه، گفت: من هنوز برنامه‌ای ندیده‌ام که بخواهم در مورد آن سوال کنم.
کد مطلب : ۱۴۰۷۸۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.