۰

جشنواره "عید تا عید سکه" ادامه دار شد

تاریخ انتشار
يکشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳
جشنواره "عیدتو سکه کن" به پاس قدردانی از کاربران اپلیکیشن سکه برگزار شده و کاربران می توانند به ازای هر تراکنشی که در این مدت انجام می دهند بدون قرعه کشی صدرصد برنده و بر اساس شانس خود از هدایای گردونه سکه بهره مند شوند.
جوایز بدون قرعه کشی گردونه شانس : کنسول بازی PS4، شارژ کیف پول 10 هزار ریالی تا 500 هزار ریالی، سفرهای رایگان اسنپ، کد تخفیف سایت های دیجی‌کالا، تخفیفان، مدیسه، اسنپ‌فود، علی‎بابا، کاربوی، الوپیک، پلاک، فیلیمو، جاباما، امداد خودرو، زودشور، نوار و چونک تنها تعدادی از جوایز اپلیکشن سکه است که به کاربران خود در این جشنواره اعطا ء می کند
کاربران اپلیکیشن سکه در این جشنواره با خرید شارژ (حتی 1000 تومانی)، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت، انجام کارت به کارت، خرید بلیط قطار، پرداخت تامین اجتماعی، پرداخت جریمه خودرو، خرید بیمه نامه، بازپرداخت تسهیلات و همچنین شارژ کیف پول خود از طریق اپلیکیشن سکه یک شانش گردونه جوایز دریافت می کنند.
کاربران پس از انجام تراکنش می توانند با ورود به بخش گردونه در اپلیکیشن سکه اقدام به چرخاندن آن کرده و شانس خود را برای بردن یکی از جوایز امتحان کنند .
 
کد مطلب : ۱۴۲۱۶۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.