۰

کارتر به خانه برگشت

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰
کارتر به خانه برگشت
به گزارش «عصر تعادل» در بیانیه‌ای که از سوی مرکز کارت منتشر شده، آمده است: خانم و آقای کارتر عید شکرگزاری را در خانه‌شان خواهند گذراند و جیمی کارتر دوره ادامه دوره نقاهت خود را در خانه سپری خواهد کرد. خانواده کارتر از دعاها، کارت‌ها و یادداشت‌هایی که در این مدت دریافت کرده‌اند، سپاسگزارند.

به گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان، جیمی کارتر، رئیس جمهور اسبق آمریکا در روز ۱۱ نوامبر برای رفع فشار مغزی به بیمارستان مراجعه کرد. مرکز کارتر دلیل این مساله را خونریزی مغزی عنوان کرده است.

کارتر پیش از این سرطان کبد و مغز را پشت سر گذاشته و در سال ۲۰۱۵ اعلام کرد از سرطان بهبود یافته است.

شهردار شهر پلینز که کارتر در آن زندگی می‌کند نیز ضمن ابراز خرسندی از مرخص شدن این رئیس جمهور اسبق از بیمارستان اظهار کرد: امیدواریم او از خودش مراقبت کند و به خودش فشار نیاورد. من تنها خواستار مراقبت او از خودش هستم. او همواره مراقب دیگران بوده و ما می‌خواهیم مراقب خودش باشد.

کارتر روز یکم اکتبر تولد ۹۵ سالگی‌اش را جشن گرفت و لقب مسن‌ترین رئیس جمهوری زنده آمریکا را از آن خود کرد. این لقب پیش از این در اختیار جرج بوش پدر بود که در سن ۹۴ سالگی درگذشت.
مرجع : ایسنا
کد مطلب : ۱۴۵۴۸۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.