۰

اعلام آمادگی شهرداری تهران برای کمک به مناطق سیل زده

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۳
اعلام آمادگی شهرداری تهران برای کمک به مناطق سیل زده
به گزارش عصر تعادل زینب نصیری درباره تمهیدات و کمک‌های شهرداری به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان اظهارداشت: با توجه به وجود ظرفیت‌های انسانی تخصصی بین همکاران شاغل در بخش‌های مختلف شهرداری تهران و خانه های سلامت محله های شهر تهران، از ابتدای سال جاری دوره‌های تخصصی مداخله در بحران با همکاری انجمن روانشناسی ایران و انجمن مددکاران اجتماعی ایران برای بیش از 100 نفر از همکاران روانشناس، مشاور و مددکاراجتماعی برگزار شده است.

وی افزود: این اداره کل آمادگی دارد تا در صورت اعلام نیاز به پشتیبانی روانی و اجتماعی شهرداری تهران، نسبت به اعزام متخصصین دارای آمادگی برای مواجهه با بحران اقدام کنند.

مدیرکل سلامت شهرداری تهران ضمن تاکید بر ضرورت کمک رسانى امدادى و حمایتى در این مرحله و درخواست از همه شهروندان تهرانى به منظور مشارکت در تامین نیازهاى اولیه هموطنانمان، خاطر نشان کرد: در شرایط بحران بیش از گذشته در کنار هم هستیم و بی شک هم افزایی ظرفیت هاى مدیریت شهری با انجمن های تخصصی روانشناسی، مشاوره و مددکاری اجتماعی و نیز سازمان نظام روانشناسی می تواند زمینه ساز ارتقاء تاب آوری اجتماعی و روانی و نیز دلگرمی هموطنان عزیز بلوچمان باشد.
مرجع : فارس
کد مطلب : ۱۴۷۳۰۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}