پایگاه خبری-تحلیلی عصر تعادل

 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۰
 

معاون اقتصادی وزارت کشور از موافقت رحمانی فضلی با انجام تبلیغات رسانه ای قانونیِ مورد نیاز شرکت پدیده شاندیز از طریق سازمان صدا وسیما و دیگر رسانه های عمومی ملی و محلی خبرداد.

 
 

نماینده دور نهم مجلس گفت: صلاحیتم برای انتخابات آتی مشکلی ندارد.

 

برنامه‌های محرمانه مراسم درگذشت ملکه انگلیس فاش شد

 

یک روزنامه انگلیسی در حالی که هنوز ملکه بریتانیا زنده است، نوشت برنامه‌هایی سرّی برای برگزاری مراسم درگذشت ملکه ترتیب داده شده‌اند که شامل 12 روز عزای عمومی در سراسر این کشور است.

 
 

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان، انفجارهای تروریستی شهر حمص در سوریه را به شدت محکوم کرد.

 
 

سخنگوی اقلیم کردستان عراق ضمن اعلام برگزاری جلسه امروز میان اردوغان و بارزانی، بحث بر سر تفاهم نامه خط لوله کرکوک میان ایران و عراق را یکی از موضوعات این گفتگوها دانست.

 

با تصمیم برانکو و در آستانه دیدار با الوحده

 

با تصمیم سرمربی پرسپولیس، رامین رضاییان و علی علیپور به دلیل درگیری با یکدیگر از اردوی سرخپوشان اخراج شدند.

 
 

معمولا از چندماه قبل از انتخابات یکی از نهادهایی که در راس اخبار رسانه‌ها قرار می‌گیرد شورای نگهبان است. در این دوره نیز شورای نگهبان همانند دوره های قبل در اخبار روزانه حضو دارد اما این‌بار تنها به دلیل انتخابات نیست که نام این نهاد نظارتی بیشتر از قبل شنیده می شود.

 
 

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در نخستین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان انتخابات میاندوره‌ای مجلس،‌ ۱۵ نفر ثبت نام کردند.

 
 

با توجه به اینکه کمتر از سه ماه تا انتخابات مانده است، باید نشانه های فعالیت انتخاباتی در حوزه ریاست جمهوری را از سوی تشکل ها و گروهای سیاسی در کشور شاهد باشیم و جریان های سیاسی، غیر رسمی با حضور در محافل و جلسات همایشی به ارائه برنامه های خود بپردازند.

 
 

نشریه اماراتی «نشنال» با اشاره به گزارش روزنامه «الحیات» در تاریخ ۱۸ فوریه درباره ماهیت پیچیده مداخلات خارجی در سوریه، می‌نویسد که در این یاداشت اشاره شده آمریکا در حال بررسی سه طرح درباره چگونگی بازپس‌گیری رقه از دست داعش است.

 
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۲
 

محمد خوشچهره در ماران نوشت: اقتصاد مقاومتی، انزوا و خودکفایی مطلق نیست. این نوع از اقتصاد، یک نگرش کلان است که باید هم‌چون نظام‌های اقتصادی به‌صورت یک مکتب فکری به آن، نگریسته و مبتنی‌بر آن تبیین شود.

 
 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به بخش‌های هزینه‌ای لایحه بودجه 96 مصوب کردند که برداشت‌های بیش از مجوزهای قانونی دولت 87 تا 91 ( دولت احمدی‌نژاد) از محل صادرات نفت تسویه شود.

 
 

انتخابات آینده فرانسه تمام ویژگی های یک رویداد را برای ایجاد تأثیر عمیق بر بازار مالی را دارد و گزینه متفرق شدن واحد پولی مشترک اتحادیه اروپا یورو روی میز است. بعد از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، انتخابات آمریکا و تا حدودی بعد از ایتالیا چشم ها به فرانسه دوخته شده است.

 
 

معاون مرکز ملی فضای مجازی جزئیات جلسه شب گذشته شورای عالی فضای مجازی را تشریح کرد و گفت: پیام‌رسان‌های خارجی یا همان شبکه های اجتماعی موبایل ملزم به دریافت مجوز شدند.

 
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۹
 

وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر بحث ۱۹ میلیون بد مسکن را که نیاز به نوسازی واحدهای مسکونی خود دارند و همچنین خانه‌اولی‌ها را که فعلا بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تقاضای سالانه خانه اولی وجود دارد در نظر بگیریم، اهمیت و اندازه طرف تقاضا روشن خواهد شد.

 
 

اکران عمومی فیلمی درباره زندگی رئیس‌جمهور ترکیه در سوم ماه مارس آغاز می‌شود.

 
 

دبیر ستاد انتخابات کشور از نام نویسی 15نفر برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه اصفهان، مراغه، اهر و بندر لنگه خبر داد.

 
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۶
 

راهش را از همه اصولگرایان جدا کرده است، تن به هیچ سازوکار ائتلافی نمی‌دهد، برای او هدف رسیدن به پاستور است و در راه رسیدن به این هدف حاضر به همراهی با برادران اصولگرایش نیست.

 
 

امروزه یکی از مهمترین دغدغه‌های بسیاری از دانشگاه‌ها تلاش برای تکمیل کردن ظرفیت و نداشتن صندلی‌های خالی است، اقدامی که باید علاج آن را قبل از وقوع در نظر داشت.

 
 

طرح دوفوریتی تامین امنیت مراسم رسمی که هفته گذشته به یک سوژه داغ خبری تبدیل شد مخالفان زیادی دارد که معتقدند این طرح حق آزادی بیان را به عنوان نص صریح قانون اساسی از بین می برد.اما موافقان تاکید دارند که این طرح به هیچ وجه بنای «تحدید آزادی» را ندارد.