۰

آنچه در مراسم افطار انجمن صنفی روزنامه‌نگاران گذشت

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷
این روزنامه نگار باسابقه ضمن ابراز خرسندی از حضور این تعداد قابل توجه از فعالان رسانه ای شناخته شده در این مراسم از عزم انجمن برای پیگیری مشکلات روزنامه نگاران و ایجاد تسهیلات بیمه ای و رفاهی برای آنان خبر داد.  
سپس ماشاالله شمس الواعظین از پیشکسوتان رسانه و رییس هیات مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران در سخنانی خواستار رفع محدودیت از فعالیت این انجمن شد. 
در این مراسم علاوه بر هیات مدیره و اعضای موسس انجمن صنفی روزنامه نگاران تهران، اساتیدی چون فریدون صدیقی، حسن نمکدوست و یونس شکرخواه حضور داشتند.  
مهدی رحمانیان مدیرمسئول روزنامه شرق، الیاس حضرتی مدیرمسئول روزنامه اعتماد، مصطفی کواکبیان مدیرمسئول روزنامه مردم سالاری، مهران کرمی مدیرمسئول روزنامه همشهری و عبدالرسول وصال مدیرمسئول سابق روزنامه شهروند از دیگر مهمانان مراسم شب گذشته بودند.  
سردبیران، دبیران و خبرنگاران روزنامه‌ها، نشریات سراسری، خبرگزاری‌ها و وبسایت‌های خبری از ضیافت اهالی رسانه در روزهای پایانی ماه رمضان استقبال به عمل آوردند. 
احمد مسجد جامعی و الهام فخاری از اعضای شورای شهر تهران، احمد میدری و روزبه کردونی معاون و رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت رفاه، تقی پور رییس مرکز اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی، نعمت احمدی از روزنامه نگاران باسابقه و وکیل دادگستری، محسن ایزدخواه، محمدجواد مظفر مدیر انتشارات کویر، جعفر همایی مدیر نشر نی نیز در میان حاضران حضور داشتند.
گرفتن عکس یادگاری اهالی رسانه با علی ربیعی وزیر تعاون،  کار و رفاه اجتماعی که از پیشکسوتان عرصه رسانه کشور به شمار می‌رود،  پایان بخش مراسم بود. 
انجمن تازه تاسیس روزنامه نگاران استان تهران سال گذشته با طی مراحل و تشریفات قانونی ثبت قانونی خود در وزارت تعاون،  کار و رفاه اجماعی را به انجام رساند تا یکی از وعده‌های رییس جمهور برای تقویت صنف این قشر تاثیرگذار جامه عمل بپوشد. 
کد مطلب : ۱۳۹۷۰۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
مَن تَرَكَ إنكارَ الْمُنكَرٍ بِقَلبِهِ و يَدِهِ ولِسانِهِ فَهُوَ مَيِّتٌ بَينَ الْأحياءِ؛

كسى كه منكر را با قلب و دست و زبانش انكار نكند، مرده ‏اى است ميان زندگان.