۰

عوامل آتش زدن ۱۶ عابربانک در خوزستان بازداشت شد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰
سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره آتش سوزی عابر بانک ها در نقاط مختلف شهرستان اهواز، کارون و دشت آزادگان از اسفند ماه سال 96 تا پایان تیرماه 97 و انتشار آن در شبکه های اجتماعی، پیگیری آن در دستور کار پلیس قرار گرفت.
عابر بانک
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با بررسی جزئیات آتش سوزی مشخص شد 2 راکب با یک دستگاه موتور سیکلت به صورت ناشناس پس از تخریب و آتش زدن عابر بانک ها از محل متواری می شدند.
سردار عباس زاده افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات اطلاعاتی و تلاش مستمر شبانه روزی، 4 عامل اصلی این شبکه را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
وی اذعان کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی به 16 فقره آتش زدن عابر بانک های سطح شهرستان های اهواز، دشت آزادگان و کارون و ارسال مستندات آنها به خارج از کشور اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند، گفت: پلیس خوزستان هرگز اجازه جولان و سرکشی به افرادی که به هر نحو قصد برهم زدن نظم عمومی جامعه یا انجام اعمال مجرمانه را دارند، نخواهد داد و با این گونه افراد قاطعانه برخورد می شود.
کد مطلب : ۱۴۱۷۰۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.