۰

گرداب شایعات فرصتی برای سود جویان بنزین است

تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با اشاره به شایعات چند روز اخیر مبنی بر کمبود بنزین و صفهای تعدادی از جایگاهها ، بیان کرد : شایعاتی که در چند روز گذشته در با هدف ایجاد تشویش اذعان عمومی درفضای مجازی نسبت به تامین سوخت مورد نیازشکل گرفت ، باعث شد تا تعدادی از سود جویان اقدام به انباشت بنزین در مخازن غیر مجاز کنند .
وی افزود :در مورخ11 مرداد 97 نیروهای انتظامی طی گشت زنی به یک دستگاه نیسان باری مشکوک شدند و با بازرسی آن 50 گالن بیست لیتری بنزین کشف و ضبط کردند .
مسئول روابط عمومی منطقه ساری توضیح داد : ماموران انتظامی پس از دستگیری راننده متخلف و هماهنگی با مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری اقدام به تخلیه بنزین در انبار نفت ساری کرده و راننده خاطی به مراجع قضایی معرفی شد .
خلیل پور تاکید کرد : همیشه شایعات را گروههای تولید می کنند تا از آن به نفع خود بهره بگیرند ، لذا توجه جدی مردم با رصد رسانه های غیر رسمی و با افزایش سواد رسانه ای مطالب درست را از نا درست تشخیص داده و با هر موجی که ایجاد می شود همراه نشوند .
وی افزود : صدمات ناشی از گسترش این گونه شایعات موجب هزینه های بسیاری از جمله صرف وقت ، ایجاد فضای سوء استفاده سود جویان ، اختلال درخدمت رسانی و اتلاف انرژی و خطرات احتمالی را به همراه خواهد داشت .
وی با اشاره به بازدیدهای موثر بازرسان منطقه ساری اذعان داشت : بازرسان دربازدید شبانه روزی از مجاری عرضه فرآورده های نفتی در کاهش تخلفات توزیع و فروش غیر مجاز احتمالی مجاری عرضه سوخت موثرند .
کد مطلب : ۱۴۱۷۴۲
برچسب ها :
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
مَن تَرَكَ إنكارَ الْمُنكَرٍ بِقَلبِهِ و يَدِهِ ولِسانِهِ فَهُوَ مَيِّتٌ بَينَ الْأحياءِ؛

كسى كه منكر را با قلب و دست و زبانش انكار نكند، مرده ‏اى است ميان زندگان.