۰

چاپ ۲۰ میلیون نسخه الکترونیکی در سال جاری

تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲
سیدتقی نوربخش  با حضور در اداره تامین اجتماعی شهرستان جیرفت در جمع خبرنگاران افزود: یکی از برنامه های مهم سازمان تامین اجتماعی، ایجاد نسخه الکترونیک و حذف دفترچه بیمه است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر در هشت استان کشور نسخه به صورت الکترونیک صادر می شود تصریح کرد: صدور نسخه الکترونیک زیرساخت مهمی برای تحول در نظام سلامت کشور به شمار می رود که سازمان تامین اجتماعی در این حوزه، پیشگام است.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به سفر یکروزه خود به جنوب استان کرمان بیان کرد: به دعوت نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی به این منطقه سفر کردیم تا بتوانم امکانات موجود درمانی این دیار را بررسی و برای پیشرفت و ارتقای این زیرساخت ها راهکار موثری پیدا کنیم.
نوربخش اضافه کرد: سه بیمارستان در استان کرمان به طور مستقیم به مردم خدمات ارائه می دهند و درمان غیرمستقیم هم از طریق دفتر اسناد پزشکی در حال انجام است.
بیش از یکصد هزار خانوار ماهانه در استان کرمان از سازمان تامین اجتماعی مستمری دریافت می کنند و تعهدات این مجموعه در بخش بیمه ای و حوزه پرداخت مستمری بیش از 110 میلیارد تومان در ماه است.
سیدتقی نوربخش صبح امروز به همراه معاونان و مدیران استانی سازمان تامین اجتماعی با دعوت نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد به منظور بررسی امکانات درمانی این شهرستانها به جنوب کرمان سفر کرد.
کد مطلب : ۱۴۱۷۴۴
برچسب ها :
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
مَن تَرَكَ إنكارَ الْمُنكَرٍ بِقَلبِهِ و يَدِهِ ولِسانِهِ فَهُوَ مَيِّتٌ بَينَ الْأحياءِ؛

كسى كه منكر را با قلب و دست و زبانش انكار نكند، مرده ‏اى است ميان زندگان.