۰

۱۶۰ نماینده خطاب به رئیس‌جمهور بیانیه دادند

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۷
در پایان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی محمد علی وکیلی عضو هیات رئیسه بیانیه ۱۶۰ تن از نمایندگان را خطاب به رئیس جمهور قرائت کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است :
بر اساس جز ۲ بیند ( الف) ماده ۶۳ قانون فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی برنامه ششم توسعه کشور تهیه نظام رتبه بندی معلمان ، استقرار نظام پرداخت ها بر اساس تخصص، شایستگی ها و عمکلردهای رقابتی مبتنی بر نظام رتبه بندی معلمان و نیروهای استانی بر اساس سند تحول و نقشه جامعه علمی کشور با تصویب مجلس شورای اسلامی در قالب بودجه سنواتی به عنوان سند بالادستی یکی از تکالیف دولت جناب عالی را تهیه نظام رتبه بندی معلمان می داند.
اکنون بعداز گذشت دوسال از عمر برنامه ششم توسعه متاسفانه تخصیص اعتبارات برای اجرایی نمودن این امر در بودجه های سنواتی محقق نگردیده است از آن جا که سال ۹۸ سال سوم برنامه ششم ۵ ساله توسعه می باشد اجرای نظام رتبه بندی نیازمند عزمی فراتر از یک وزرات خانه یا سازمان است .
لذا این جانبان جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و امضا ء کنندگان این نامه از شما به عنوان رئیس دولت و رئیس قوه مجریه درخواست داریم دستور پیش بینی و تخصیص اعتبارات لازم  در راستای بهبود وضعیت معیشت فرهنگیان عزیز ایران اسلامی در جهت اجرای نظام رتبه بندی معلمان را در بودجه سال ۹۸ کل کشور صادر فرمائید.
 
کد مطلب : ۱۴۴۶۷۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
مَن تَرَكَ إنكارَ الْمُنكَرٍ بِقَلبِهِ و يَدِهِ ولِسانِهِ فَهُوَ مَيِّتٌ بَينَ الْأحياءِ؛

كسى كه منكر را با قلب و دست و زبانش انكار نكند، مرده ‏اى است ميان زندگان.