۰

همه اینترنت ثابت دارند غیر از شهرستان‌های غرب تهران

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷
همه اینترنت ثابت دارند غیر از شهرستان‌های غرب تهران
به گزارش «عصر تعادل»، از بیست‌وپنجم آبان‌ماه سال‌جاری اینترنت خطوط تلفن‌ثابت و اینترنت خطوط تلفن‌همراه در سراسری کشور قطع شد. پس از گذشت 5 روز از قطع کامل اینترنت در سراسر کشور، یک مقام مسئول در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز اتصال تدریجی اینترنت خطوط تلفن ثابت در کشور خبر داد.

چهارم آذرماه جاری پیگیری خبرنگار ایلنا از وزارت ارتباطات درباره آخرین وضعیت اینترنت خطوط تلفن ثابت استان‌های کشور نشان از اتصال تمام مشترکین اینترنت خطوط تلفن ثابت به جز 3 استان داشت. این سه استان شامل کردستان، کرمان و البرز بود، همچنین برخی از مناطق و شهرستان‌های استان تهران همچنان از دسترسی به اینترنت محروم بودند.

بر اساس این گزارش، 3 استان مذکور (کردستان، کرمان و البرز) نیز به شبکه اینترنت تلفن ثابت متصل شده‌اند اما، همچنان برخی شهرستان‌های استان تهران به ویژه در غرب استان به اینترنت تلفن ثابت دسترسی ندارند، همچنین این شهرستان‌ها از اینترنت تلفن همراه محروم هستند.

گفتنی است؛ بر اساس اعلام منابع آگاه در وزارت ارتباطات امروز کرمان و کردستان در لیست استان‌های قرار دارند که تا ساعاتی دیگر به اینترنت خطوط همراه افزوده خواهند شد.
مرجع : ایلنا
کد مطلب : ۱۴۵۴۸۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.