۰

اتوبوس های شیف شب تهران بیشتر می شود

تاریخ انتشار
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۵
اتوبوس های شیف شب تهران بیشتر می شود
به گزارش عصر تعادل مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از تقویت خطوط شبانه اتوبوسرانی خبر داد و گفت: 1000 دستگاه اتوبوس بی آرتی در پایتخت فعال است.

 محمود ترفع، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره تمهیدات اتوبوسرانی در ماه پایانی سال اظهارداشت: روزانه تعداد 1000 دستگاه اتوبوس بی آرتی در تهران فعال است و با توجه به سهم قابل ملاحظه این اتوبوس ها در جابه جایی مسافران، تمام تلاش خود را به کار می گیریم که ناوگان اتوبوسرانی به ویژه اتوبوس های بی آرتی در اسفند با تمام توان به شهروندان خدمات رسانی کنند.

وی با اشاره به اینکه برنامه ریزی کرده ایم تا به منظور آرامش خاطر و سهولت تردد شهروندان نسبت به برقراری و تقویت خطوط منتهی به بازار، مراکز خرید و مجتمع های تجاری اقدام کنیم، اظهار کرد: علاوه بر این، نسبت به تقویت خطوط شبانه اتوبوسرانی تهران و افزایش اتوبوس‌های فعال این خطوط نیز اقدام می‌کنیم.

ترفع با بیان اینکه تمام تلاشمان را به عمل آورده ایم تا ساعت توقف اتوبوس‌ها در تعمیرگاه‌ها را به حداقل ممکن کاهش دهیم تا اتوبوس‌ها بیشتر در مدار خدمات رسانی به شهروندان قرار بگیرند، تصریح کرد: به بخش خصوصی نیز اعلام کرده ایم تا زمان تغییر اتوبوس های در اختیار آنها نیز به حداقل میزان ممکن کاهش یابد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی در پایان با تاکید بر اینکه اتوبوسرانی تهران با تمام توان انسانی و ظرفیت ناوگان موجود در خدمت شهروندان خواهد بود، خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با توجه به محدودیت‌های موجود، بهترین و بیشترین خدمات را به شهروندان ارائه دهیم.
مرجع : فارس
کد مطلب : ۱۴۸۶۹۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}