۰

کشته های کرونا در ایتالیا از مرز 4 هزار نفر گذشت

تاریخ انتشار
جمعه ۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۱
کشته های کرونا در ایتالیا از مرز 4 هزار نفر گذشت
به گزارش عصر تعادل با مرگ ۶۲۷ نفر از افراد مبتلا به کرونا در ایتالیا ظرف ۲۴ ساعت گذشته، یک رکورد جدید در آمار قربانیان ویروس کرونا در یک کشور طی یک روز به ثبت رسید.

 آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا روز جمعه اعلام کرد طی 24 ساعت گذشته 627 نفر از افراد مبتلا به ویروس کرونا (بیماری کووید-19) جان خود را از دست داده‌اند.

این رقم از ابتدای شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون یک رکورد محسوب می‌شود؛ هرچند رکورد قبلی (مرگ 475 فرد مبتلا به کرونا ظرف یک روز) نیز روز چهارشنبه در ایتالیا به ثبت رسیده بود.

با احتساب آمارهای جدید، شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا اکنون به 4032 نفر رسیده است. همچنین در 24 ساعت گذشته حدود 6000 فرد مبتلا به ویروس کرونا در ایتالیا شناسایی شده‌اند تا شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به بیش از 47 هزار نفر برسد.

ایتالیا بیشترین آمار قربانیان ویروس کرونا در جهان را به خود اختصاص داده است. این کشور روز پنج‌شنبه از لحاظ آمار قربانیان ویروس کرونا، از چین -که در رسانه‌های غربی به‌عنوان مبدأ شیوع کرونا معرفی می‌شود- نیز پیش افتاد.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : ۱۵۰۲۵۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}