پایگاه خبری-تحلیلی عصر تعادل

 
 
پیش‌بینی وزش باد شدید در تهران/ وضعیت ناسالم هوا برای گروه های حساس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
 
ایسنا نوشت: مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (۲۱ اسفندماه) در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است و انتظار می‌رود تا فردا شرایط کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران همچنان در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته باشد.
حسین شهبازی اظهار کرد: بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، برای برخی ساعات امروز (۲۱ اسفند) به‌ویژه در بعدازظهر وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۰ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی انتظار می‌رود.
وی ادامه داد: با تداوم این وضعیت طی فردا (۲۲ اسفند) طی برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه پیش بینی می‌شود.
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوا با اشاره به اینکه این شرایط در روز چهارشنبه (۲۳ اسفند) کمابیش ادامه خواهد داشت،بیان کرد: در این روز در برخی ساعات وزش باد موثر خواهیم داشت.
شهبازی افزود: دمای هوای تهران تا فردا روند کاهشی خواهد داشت.
وی در پایان با اشاره به اینکه میانگین کیفیت هوای پایتخت طی‌ ۲۴ ساعت گذشته با شاخص ۱۱۵ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بود،گفت: شاخص میانگین کیفیت هوای هم اکنون تهران۱۱۲ و همچنان در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.
کد مطلب: 137642
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: تغییرات آب و هوایی - آب و هوا - سازمان هواشناسی -
 


 
 
کلام امیر
كُلُّ مَعْدُود مُنْقَض، وَكُلُّ مُتَوَقَّع آت.
امام(عليه السلام) فرمود: هرچيز كه قابل شمردن است سرانجام پايان مى‌گيرد و آنچه مورد انتظار است سرانجام فرا مى‌رسد.