۰

كشف و انهدام سي دي هاي غير مجاز

تاریخ انتشار
شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۶
در این چهار مرکز پخش، 310 نفر به عنوان پرسنل توزیع فعالیت می‌کنند در این خصوص با توجه به جلسات متعددی که با مدیران مراکز پخش صورت گرفته برای کلیه پرسنل پخش نسبت به طراحی و صدور کارت شناسایی متحدالشکل معتبر، اقدام شده است. کلیه این افراد صرفا با ارائه این کارت، مجاز به فعالیت در سطح فروشگاه‌های تهران هستند.
عملیات موردنظر نیاز به اطلاع‌رسانی حدود 6500 فروشگاه فعال در زمینه عرضه محصولات فرهنگی است که این مهم با طراحی فرم اطلاع‌رسانی به فروشگاه‌ها ابلاغ شده است.
هم‌زمان با شناسایی مراکز عرضه محصولات فرهنگی، لزوم سامانه ثبت اطلاعات شبکه نمایش بیش از پیش احساس شد به همین منظور با عقد قرارداد با یکی از شرکت‌های معتبر نرم‌افزاری نسبت به اعلام نیاز خود، اقدام و با ارائه پروپوزال سامانه ثبت اطلاعات، مقدمات اجرایی این طرح مهیا شد. این سامانه اطلاعات کشوری را پوشش داده و امکان گزارش‌دهی در سطوح مختلف را داراست.
در سه ماهه نخست سال، 11 عملیات انجام شده که در آن 156 واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفت. در این عملیات از 105 واحد صنفی متخلف، 74580 نسخه فیلم‌های مبتذل، 2534 نسخه فیلم مستهجن، 16645 انیمیشن غیرمجاز، 5895 فیلم ایرانی با کپی غیرمجاز، 23 دستگاه هارد اکسترنال، 9 دستگاه دابلیکیتور 1 به 11، 31 فلش مموری، 5 دستگاه پرینتر رنگی، 8 دستگاه کیس کامپیوتر کشف و ضبط شد.
در این راستا به 45 واحد سوپرمارکت تذکر رسمی و 97 فروشگاه عرضه کننده محصولات فرهنگی پلمپ شدند.
در این سه ماه، 4 سفر استانی به اصفهان، آذربایجان شرقی، خوزستان، خراسان رضوی انجام شد که در این جلسات سرپرستان ستاد صیانت از آثار سینمایی، سمعی و بصری شهرستان‌های مذکور انتخاب شدند.
در استان اصفهان 15 عملیات انجام و 60 واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفت در این عملیات ها 5800 نسخه محصولات غیرمجاز جمع‌آوری شد.
در استان خوزستان 5 عملیات انجام شد و 45 واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفت. در این عملیات‌ها، 10 هزار نسخه محصول غیرمجاز جمع‌آوری شده است.
در استان آذربایجان شرقی در 15 عملیات انجام شده و 40 واحد صنفی بازرسی و 350 نسخه محصولات غیرمجاز جمع‌آوری شد.
استان خراسان رضوی 20 عملیات داشته که 186 واحد صنفی بازرسی شد و 2520 نسخه محصول غیرمجازی کشف و ضبط شد. 
کد مطلب : ۱۴۰۷۲۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
أَوْلَى النَّاسِ بِالْعَفْوِ، أَقْدَرُهُمْ عَلَى الْعُقُوبَة.

امام(عليه السلام) فرمود: سزاوارترين مردم به عفو كردن، تواناترينشان به هنگام كيفر دادن است.