۰

بازیکن سپیدرود: خداداد عزیزی را نمی‌شناسم

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۷
در مورد اینکه سپیدرود در چهار بازی گذشته خود تنها یک امتیاز گرفته و با این وضعیت احتمال سقوط این تیم وجود دارد، گفت: ما کار بسیار سختی را در ادامه رقابت‌های لیگ داریم، بدنسازی را دیر شروع کردیم و بازیکنان جدید هم دیر جذب شدند. در ابتدا دو مالک وجود داشت و دو تیم با نام سپیدرود تمرین می‌کردند.
وی ادامه داد: وجود دو مالک باعث شده بود که ما با استرس وارد تورنمنت بزرگی مثل لیگ برتر شویم که در آن تیم‌های گردن کلفت سرمایه‌‌گذاری زیادی کرده بودند. این همان تیمی بود که فصل گذشته دست علی کریمی بود، سپیدرود متعلق به مردم گیلان است ما به جزء هوادار کسی را نداریم، اگر این هواداران را از ما بگیرند آن‌وقت همه چیز تمام می‌شود و احتمال دارد حذف شویم.
کاپیتان تیم سپیدرود درباره اینکه بحث واگذاری باشگاه سپیدرود به استانداری مطرح شده است، اظهار کرد: متأسفانه هفته به هفته کار سخت‌تر می‌شود. تمرکز از ما گرفته شده است و بازیکنان نمی‌توانند 90 دقیقه در خدمت تیم باشند، من به عنوان کاپیتان تیم با بازیکنان صحبت می‌کنم و وظیفه من نیست که در خصوص مسائل مدیریتی حرفی بزنم. به بازیکنان هم گفته‌ام دو هفته صبر کنید شاید اتفاقات مثبت شود ولی ما بازیکنانی داریم که از شهرهای دیگر آمده‌اند و برخی از آنها متأهل هستند و نمی‌توانند در هتل سکونت کنند. برای بازیکنان بومی هم کار سخت است چون آنها هم نیاز مالی دارند.
وی ادامه داد: سپیدرود قابلیت آن را دارد تا دوباره به اوج برگردد، ما همان تیمی هستیم که از لیگ دسته دوم به دسته اول و سپس به لیگ برتر آمدیم. بازیکنان حاضرند با تمام وجود در خدمت تیم باشند ولی باید مسائل مالی آنها حل شود. سهیل حق‌شناس، هادی طباطبایی و افشین ناظمی با تمام توان تلاش می‌کنند تا سپیدرود را زنده نگه دارند ولی باشگاه نیاز به نظم مشخصی دارد.
کد مطلب : ۱۴۲۱۰۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.