۰

نظافت روزانه دو سوم شهر ارومیه

تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵
عزیز قال با بیان اینکه رنگ آمیزی و مرمت مخازن تفکیک زباله به تعداد یکصد عدد در سطح شهر در حال اجرا است ، اظهار کرد: همزمان با مرمت مخازن زباله ۷۰۰ لیتری نسبت به مرمت مخازن تفکیک موجود نیز اقدامات لازم صورت گرفته است.وی درادامه با اشاربه نظافت شهری، افزود: ۷۰ درصد از شهر به طور روزانه نظافت می شود و مابقی نیز به صورت یک روز درمیان نظافت می شود.
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: تفاهم نامه ای با دانشگاه ارومیه برای احداث محل مناسب جهت دفن زباله ها انجام شده است که مراحل مطالعاتی آن رو به اتمام است ودرصورت تحقق این امر ارومیه به اولین شهری در ایران تبدیل می شود که دارای مکانی مناسب برای دفن زباله است‌.
قال با اعلام اینکه دفن زباله ها در مکان مناسب یک امری مهم درراستای افزایش نظافت در شهرها محسوب می شود، گفت: شهرداری ارومیه همواره توجه ویژه ای به نظافت شهر داشته است.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تأکید کرد: درخواست از شهروندان این است که نسبت به بستن کیسه زباله های خود اقدام کنند، درغیر اینصورت شیرآبه های زباله در محیط پخش شده و باعث آلودگی آن می شود.
 
کد مطلب : ۱۴۳۳۳۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.