۰

رئیس پلیس راه آذریایجان غربی خبر داد: مرگ مفت ۳۳۰ نفر در آذربایجان غربی!

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۶
سرهنگ فرمانی با اشاره به اینکه 70 درصد از علل تصادفات عامل انسانی است، بیشترین علت تصادفات جاده‌ای در استان را عدم توجه به جلو با 37 درصد عنوان کرد و افزود: عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با 16 درصد، انحراف به چب با 13 درصد و 11 درصد به علت رعایت نشدن حق تقدم به ترتیب از علل تصادفات جاده‌ای در محورهای استان است. رئیس پلیس راه آذربایجان غربی با اشاره به وقوع 280 تصادف فوتی طی 8 ماهه نخست سال در استان افزود: 4021 تصادف جرحی و 1718 تصادف خسارتی در محورهای مواصلاتی استان واقع شده که در پی آن 7548 مجروح و 330 فوتی گزارش شده است.
او با اشاره به کاهش تصادفات جاده ای استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته اظهار کرد: 295 مورد تصادف منجر به فوت و 3608 تصادف منجر به جرح طی سال گذشته از محورهای استان گزارش شده است. رئیس پلیس راه آذربایجان غربی به محورهای پرخطر در استان، اشاره و با بیان اینکه محور ارومیه به سلماس پرتصادف ترین محور در استان است گفت: محور ارومیه به مهاباد، مهاباد به میاندوآب، محور میاندواب به بوکان و خوی به ماکو جز محورهای پر خطر در استان هستند.
 
کد مطلب : ۱۴۴۶۶۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.