۰
شایعه‌ای که شهر را به هم ریخت!

60 میلیارد تومان برای بازیکن میلانی تراکتور صحت نداشت

تاریخ انتشار
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۲
60 میلیارد تومان برای بازیکن میلانی تراکتور صحت نداشت
به گزارش عصر تعادل کوین کنستانت، هافبک دفاعی شناخته شده اهل گینه که سابقه بازی در میلان ایتالیا را دارد روز گذشته با قراردادی 3.5 ساله به تراکتورسازی پیوست.

جذب بازیکنان مطرح این چنینی در عین جذابیتی که دارد همیشه همراه را حواشی و شایعاتی است که نسبت به میزان هزینه جذب او وجود دارد و هافبک جدید تراکتورسازان هم از این قائده مستثنی نبود.

ساعتی پس از اعلام رسمی جذب کنستانت از سوی باشگاه تراکتورسازی، خبری مبنی بر قرارداد 5 میلیون یورویی (بالغ بر 60 میلیارد تومان) این بازیکن منتشر شد که سرو صدای زیادی بپا کرد و با واکنش‌های مختلفی همراه بود و عده‌ای نسبت به این هزینه هنگفت موضع گرفتند.

در متن خبر منتشر شده آمده بود که خرید جدید تراکتورسازی سابقه بازی در میلان را دارد و برای جذب او 5 میلیون یورو پرداخت شده که این اشاره به قراردادی دارد که وی با تیم ایتالیایی بسته و به اشتباه به عنوان مبلغ جذب او توسط تراکتورسازی در نظر گرفته شد.

نکته حائز اهمیت در این میان این است که مبالغی که در فوتبال اروپا به عنوان هزینه جذب بازیکن مطرح می‌شود، پولی است که بابت صدور رضایت نامه به باشگاه داده می‌شود و دستمزد خود بازیکن به مراتب ارقامی پایین‌تر از اینهاست و 5 میلیون یورویی که میلان برای جذب این بازیکن پرداخت کرده به باشگاه قبلی او یعنی جنوا رسیده است نه خود او.

تراکتورسازی هم در حال حاضر کنستانت را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت گرفته و مبلغی برای صدور رضایت‌نامه وی پرداخت نشده و فقط مبلغ قراردادی است که به خود او پرداخت شده است.

قیمتی که سایت مطرح ترنسفرمارکت برای کنستانت در نظر گرفته 450 هزار یورو است که این هم مربوط به هزینه صدور رضایت نامه اوست و مشخصاً دستمزد خود این بازیکن پایین‌تر است.
کد مطلب : ۱۴۵۲۲۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
مَن تَرَكَ إنكارَ الْمُنكَرٍ بِقَلبِهِ و يَدِهِ ولِسانِهِ فَهُوَ مَيِّتٌ بَينَ الْأحياءِ؛

كسى كه منكر را با قلب و دست و زبانش انكار نكند، مرده ‏اى است ميان زندگان.