۰

چرا استاد شجریان دوباره در بیمارستان بستری شد؟

تاریخ انتشار
جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴
چرا استاد شجریان دوباره در بیمارستان بستری شد؟
به گزارش عصر تعادل روابط عمومی بیمارستان جم تهران اعلام کرد که علت بستری استاد محمد رضا شجریان در این بیمارستان، اختلالات ریوی ناشی از بیماری قلبی وی است.

روابط عمومی بیمارستان جم تهران روز جمعه در بیانیه‌ای که در اختیار ایرنا قرار گرفت، اعلام کرد: در روزهای اخیر اختلالات ریوی استاد شجریان که ناشی از بیماری قبلی وی است،  ادامه دار شده و در تاریخ اول اسفند ۹۸ در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان جم بستری شده است.

این بیانیه ادامه می‌دهد: پزشکان متخصص مربوطه در تمام ساعات شبانه روز بر بالین وی حاضرند و برای بهبود استاد شجریان از تمام امکانات و تجهیزات آی سی یو  استفاده می‌کنند. شرایط عمومی وی در حال حاضر تحت کنترل بوده، ولی هنوز به مراقبت ویژه نیاز دارد.

مهرداد بهلولی،  عضو هیات مدیره بیمارستان جم تهران نیز پیش از این در همین رابطه به خبرنگار سلامت ایرنا گفته بود: در حال حاضر استاد شجریان بی هوش بوده و به دستگاه تنفس مصنوعی متصل است. به هیچ عنوان دستگاه‌های تنفسی از وی قطع نمی‌شود و شرایط او نسبت به شب گذشته پایدارتر است.
مرجع : ایرنا
کد مطلب : ۱۴۹۰۰۳
برچسب ها :
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_13_BLOCK}