۰

مورینیو: مردم خیلی وقت‌ها فراموش کارند

تاریخ انتشار
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۸
به گزارش عصر تعادل، ساعتی پیش یونایتدها در خانه موفق شدند با گلهای ماتا و مارسیال از سد واتفورد گذشته و موقتا به رتبه پنجم صعود کنند.
 
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد نمایش تیمش خصوصا در نیمه اول برابر واتفورد را ستود.​​​​​​​
 
مورینیو گفت: "بعضی از مردم گاهی فراموش می کنند که تیم هایی مانند واتفورد و استوک بازیکنان بسیار باکیفیتی دارند. من همیشه به این دست از تیم ها و بازیکنان، زمانی که در ایتالیا بودم نیز توجه ویژه ای داشتم.
 
مورینیو: از ما انتظار چنین نمایشی وجود دارد
 
در نیمه اول بازی بسیار خوب و فوق العاده ای در برابر واتفورد ارائه دادیم. تا زمانی که موفق شدیم گل اول را به ثمر برسانیم پشت ما بودند زیرا عملکرد بسیار خوبی ارائه دادیم. زمانی که من هدایت یونایتد را بر عهده گرفتم از من انتظار داشتند که چنین نمایشی ارائه دهیم و من نیز این را پذیرفتم. در این تیم شما نمی توانید فوتبالی بر پایه ضدحمله ارائه دهید و بعد از آن مسائل را تجزیه و تحلیل کنید".
 
مورینیو همچنین در مورد عملکرد خوب مارسیال گفت: "مارسیال لایق داشتن شانس بازی کردن بود زیرا در دو هفته اخیر با سکوت و تلاش فراوان، بیش از همیشه تلاش کرد و من از او راضی بودم".
کد مطلب : ۱۱۲۲۰۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.