پایگاه خبری-تحلیلی عصر تعادل

 
 
جمع‌آوری ۱۵۰ هزار نسخه آثار فرهنگی شهدای آذربایجان‌غربی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۵
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌ غربی گفت: تاکنون نزدیک به ۱۵۰ هزار نسخه آثار فرهنگی شهدا در طول سالیان گذشته جمع آوری شده است.
به گزارش عصر تعادل، مهدی فعال با اشاره به کنگره 12 هزار شهید آذربایجان‌ غربی گفت: کنگره از سال‌های پیش آغاز شده و تا به این لحظه نزدیک به 150 هزار نسخه از آثار فرهنگی شهدا در طول سالیان گذشته جمع آوری شده است.
وی در خصوص اهداف کنگره تصریح کرد: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان که به عنوان آینده سازان نظام مطرح هستند و بحث تکریم از ایثارگران، مقام شامخ خانواده شهدا و جایگاه شهدا از اهداف این کنگره است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی افزود: هم اکنون 200 عنوان کتاب با موضوع ایثار و شهادت در سطح استان تولید شده است که این گوشه ای از اقدامات صورت گرفته است.
فعال با اشاره به اجلاسیه هایی که در این کنگره برگزار می شود، گفت: اجلاسیه پیشمرگان مسلمان، فرهنگ و آموزش، بانوان، روحانیت و ایثارگران در کنگره 12 هزار شهید استان برگزار شده است. اجلاسیه اختتامیه امروز 12 آذر ماه با حضور مسئولان کشوری و لشگری برگزار می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی افزود: خوشبختانه قدم های اساسی در زمینه فرهنگ و ایثار برداشته شده و جا دارد اقدامات بیشتری نیز در این زمینه انجام گیرد.
کد مطلب: 137435
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: دفاع مقدس ، عصر تعادل ، تعادل
 


 
 
ماه رمضان مبارک
اللَّهُمَّ رَبَّ شَهْرِ رَمَضَانَ