۰
اوضاع عجیب برای کاپیتان پیشین تیم ملی

مدیرعامل ایران‌خودرو نکونام را از پیکان پیاده کرد!

تاریخ انتشار
يکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۵
مدیرعامل ایران‌خودرو نکونام را از پیکان پیاده کرد!
به گزارش عصر تعادل، در حالی که خبر حضور جواد نکونام در راس کادر فنی تیم پیکان، پنجشنبه هفته پیش روی خروجی خبرگزاری‌ها و در برخی روزنامه‌های ورزشی و غیرورزشی منتشر شد اما گویا حضور نکو روی نیمکت خودروسازان فعلا منتفی است. 

ماجرا از این قرار است که هاشم زارع، مدیرعامل ایران‌خودرو با ارسال نامه‌ای به محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان از او خواسته مربی بعدی این تیم از بین کسانی انتخاب شوند که در حال حاضر در تیمی فعالیت نمی‌کنند! 

متن نامه زارع خطاب به شیعی به این شرح است:
«نظر به این که سیاست‌های حاکم بر باشگاه فرهنگی و ورزشی در درجه نخست، احترام به مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی  بوده و بدیهی است کسب هرگونه موفقیت، مقام و عنوانی با زیر پا گذاشتن این مسئولیت ارزشی ندارد.

علی‌رغم این که هیچ علاقه‌ای به دخالت در امور اجرایی باشگاه ندارم، حسب وظیفه به عنوان سیاستگذار باشگاه پیکان اعلام می‌کنم احترام به تیم‌های دیگر به خصوص تیم‌های شهرستانی لیگ برتر با طرفدارانی عاشق، پرشور و دلسوز شرط اصلی فعالیت‌های اصلی آن باشگاه است.

بنابراین انتخاب سرمربی از این تیم‌ها اکیداً ممنوع بوده و باشگاه فقط مجاز به انتخاب سرمربی از میان سرمربیانی است که قبل از اتمام نیم فصل لیگ برتر 97 به عنوان سرمربی آزاد شناخته شوند.»


مدیرعامل ایران‌خودرو در نامه‌ای عجیب خواستار حضور یک مربی آزاد در تیم پیکان شد؛ واقعا موضوع چیست؟! چه ماجرایی پشت پرده است که نمی‌گذارد نکو به پیکان برود؟!

با این اوضاع باید منتظر ماند و دید سرنوشت نکونام در لیگ هجدهم چه می شود چراکه از یک طرف او از باشگاه نساجی جدا شده است و از طرف دیگر فعلا اجازه عقد قرارداد با پیکان را ندارد و این عجیب ترین شرایط ممکن برای کاپیتان سابق تیم ملی ایران در آغاز راه مربیگری اش است.

همچنین خبر حضور نکونام در تیم پیکان هم از سایت خبری این باشگاه حذف شده است. 
کد مطلب : ۱۴۵۱۲۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
مَن تَرَكَ إنكارَ الْمُنكَرٍ بِقَلبِهِ و يَدِهِ ولِسانِهِ فَهُوَ مَيِّتٌ بَينَ الْأحياءِ؛

كسى كه منكر را با قلب و دست و زبانش انكار نكند، مرده ‏اى است ميان زندگان.