۰
اخبار NBA

کام بک تاریخی ممفیس و قدرت‌نمایی گلدن‌استیت و بوستون

تاریخ انتشار
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۴
کام بک تاریخی ممفیس و قدرت‌نمایی گلدن‌استیت و بوستون
به گزارش عصر تعادل، بامداد امروز ایندیانا پیسرز در سالن بنکرلایف فیلدهاوس ایندیاناپولیس با نتیجه 132 بر 100 مغلوب میهمان قدرتمندش گلدن استیت واریرز شد. دقت شوت بی نقص استفن کری ستاره واریرز در نیمه اول موجبات پیروزی را خارج از خانه فراهم کرد.

برای واریرز استفن کری 26 امتیاز ( 23 امتیاز را در نیمه اول کسب کرد )، دمارکوس کازینز 22 امتیاز و کوین دورانت 16 امتیاز کسب کردند تا یازدهمین پیروزی متوالی واریرز به ثبت برسد. استفن کری در این دیدار هر هشت اقدام و 6 اقدام سه امتیازی نخستش را وارد سبد کرد. کری در نهایت بازی را با آمار 10 شوت موفق از 13 اقدام، 6 ریباند، سه پاس گل و دو توپ ربایی در فقط 27 دقیقه حضورش در زمین ثبت کرد.
 ایندیانا که بدون ستاره و بازیکن آل استاریش ویکتور اولادیپو باید فصل را به پایان ببرد ( ویکتور به خاطر جراحی زانو فصل را برای پیسرز از دست داد )، در این دیدار تریکی ایوانز جانشین اولادیپو را نیز  به خاطر مصدومیت کمر در اختیار نداشت و به راحتی مقابل تیم آماده و قدرتمند واریرز بازی را واگذار کردند.

برای پیسرز مایلز ترنر 16 امتیاز، بوگدان بوگدانویچ 15 امتیاز و درن کالیسون 13 امتیاز و 8 پاس گل کسب کردند تا دومین شکست متوالی از زمان مصدومیت اولادیپو را تجربه کند. این سنگین ترین شکست ایندیانا در این فصل بود.
 
بازگشت روحیه با دفاع فولادی
در دیگر دیدار برگزار شده تیم بوستون سلتیکس در سالن تی دی گاردن موفق شد با نتیجه 112 بر 104 میهمان خود بروکلین نتس را شکست دهد. بوستون بعد از شکست تلخ مقابل گلدن استیت، برای بازگشت روحیه به تیم نیاز مبرم به کسب این پیروزی داشت.

برای بوستون مارکوس اسمارت و جیلین براون هر کدام 21 امتیاز و ال هورفورد 14 امتیاز و 11 ریباند کسب کردند تا ششمین پیروزی در هفت مسابقه اخیر را کسب کند. کایری آیروینگ به خاطر آسیب دیدگی در این بازی به میدان نرفت.

برای بروکلین دی آنجلو راسل 25 امتیاز، شباز نپی یر 20 امتیاز و روندای هالیس جفرسون 14 امتیاز و 9 ریباند کسب کردند تا بعد از ثبت 6 پیروزی متوالی، طعم شکست را بچشد. بروکلین در 24 دیدار اخیرش در 19 بازی پیروز زمین بازی را ترک کرده است.
 
دفاع تیم بوستون در این بازی 16 بلاک شات ثبت کرد تا با بهترین رکورد تاریخ باشگاه که در تاریخ 21 ژانویه 1983 مقابل شیکاگو ثبت شده بود، برابر شود. دفاع بوستون در نیمه اول 12 بلاک شات داشت که بهترین رکورد در پایان نیمه اول بین سایر تیم ها در این فصل است. ال هورفورد با ثبت 6 بلاک شات بهترین آمار را ثبت کرد.
 
کام بک با طعم رکوردشکنی
در دیگر دیدار برگزار شده ممفیس گریزلیز در سالن فدکس فروم تنسی با نتیجه 95 بر 92 مغلوب میهمان خود دنور ناگتس شد. در کوارتر چهارم وقتی 28 ثانیه تا پایان فرصت و ممفیس 92 بر 91 از دنور پیش بود، نیکولا یوکیچ اقدام دو امتیازیش را وارد سبد کرد تا دنور با دفاع قدرتمند آخرین حمله ممفیس را خنثی و برنده این بازی حساس و نزدیک شود.
 
برای دنور نیکولا یوکیچ 24 امتیاز، ویل بارتون 20 امتیاز و مالیک بیسلی 18 امتیاز ( 13 امتیاز را در کوارتر چهارم به دست آورد ) کسب کردند تا سومین پیروزی متوالی و پنجمین پیروزی در 6 بازی اخیر را ثبت کند. دنور در شروع کوارتر چهارم 19 امتیاز از حریفش عقب افتاد و در نهایت با جبران امتیازات و ثبت بزرگترین کام بک تاریخ باشگاه از سال 1981 تاکنون، پیروزی را به دست آورد.

برای ممفیس مارک گسول 28 امتیاز و 9 ریباند و مایک کانلی 23 امتیاز و 11 پاس گل کسب کردند تا نهمین شکست در 10 بازی اخیر را تجربه کند. اختلاف امتیاز بالا با تیم دنور و بازگشت کایل اندرسون بعد از هشت باز به ترکیب ممفیس هم برای فرار از شکست کافی نبود.

دنور با رکورد 33 پیروزی و 15 شکست پای به این دیدار گذاشت که چنین رکوردی در 48 بازی، یک بار در فصل 77-1976 و یک بار در فصل 10-2009 برای دنور اتفاق افتاده بود.

نتایج سایر دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است :
نیویورک نیکس 92 – شارلوت هورنتس 101
آتلانتا هاوکس 123 – لس آنجلی کلیپرز 118
کد مطلب : ۱۴۵۳۷۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
مَن تَرَكَ إنكارَ الْمُنكَرٍ بِقَلبِهِ و يَدِهِ ولِسانِهِ فَهُوَ مَيِّتٌ بَينَ الْأحياءِ؛

كسى كه منكر را با قلب و دست و زبانش انكار نكند، مرده ‏اى است ميان زندگان.