۰
چیزهای زیادی درباره تماشاچیان گرگانی شنیده‌ام

پری پتی: شماره‌های 7 و 8 پگاه عالی بودند  

تاریخ انتشار
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴
پری پتی: شماره‌های 7 و 8 پگاه عالی بودند  
پری پتی پس از دیدار پگاه تهران و شهرداری گرگان در گفت‌وگو با عصر تعادل اظهار کرد: بازی بسیار خوبی بود و ما برابر تیم خوب و بزرگی قرار گرفته بودیم. شما دیدید که آن‌ها تا ثانیه آخر با ما جنگیدند. من کمی سورپرایز شدم، به هرحال بازی خوبی بود که از آن لذت بردیم.
 
پتی درباره تیم پگاه تهران هم گفت: آن‌ها واقعا تیم خوبی بودند و فکر می‌کنم. شماره‌ها هفت و هشت تیم پگاه (سعید محمدی و محمد اوجاقی) عالی بودند و به نظر من شماره 6 (مجید قاسم‌زاده) هم بازیکن بزرگی است.
 
او همچنین درباره تماشاگرانی که از گرگان برای تشویق شهرداری به تهران آمده بودند، توضیح داد: این نخستین مسابقه من در لیگ ایران بود اما من چیزهای بسیار زیادی درباره هواداران بسکتبال ایران، به ویژه طرفداران شهرداری گرگان شنیده‌ام و می‌دانم آن‌ها بهترین تماشاگران ایران هستند.
 
پری پتی در پایان دیدار پگاه ایران و شهرداری گرگان که با برتری 69 بر 66 شهرداری به پایان رسید با کسب 21 امتیاز، 7 پاس گل، 2 ریباند، 4 توپ ربایی و تاثیرگذاری 23 چهره برجسته میدان بود.
 
انتهای پیام///
 
 
کد مطلب : ۱۴۴۱۸۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

کلام امیر
لَا غِنَى كَالْعَقْلِ، وَ لَا فَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَ لَا مِيرَاثَ كَالْأَدَبِ، وَ لَا ظَهِيرَ كَالْمُشَاوَرَةِ.

امام(عليه السلام) فرمود: هيچ ثروتى چون عقل، و هيچ فقرى چون نادانى نيست. هيچ ارثى چون ادب، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست.